Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Repülőn mibe utazik a baba?

Repülőn mibe utazik a baba?

Figyelt kérdés
Vinni kell neki hordozót/ gyerekülést vagy ott van?
2010. jan. 27. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

2 éves korig az öledben, onnantól saját ülést kap.

kapsz egy plusz kis biztonsági övet, amit a sajátodra kell felcsatolni, és így van az öledben. én 6,5 hónapos korában utaztam így, nagyon kényelmetlen szerintem, de ez van.

2010. jan. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hosszú vagy rövidtáv? Ha tengerentúlra mentek és 8-10 órás az út, ott felszállás után van bölcső, amibe bele lehet tenni a babát(fel/leszállásnál ölben ül).

Rövidtávon a baba az anyuka ölében ül, ha hordozót visztek, akkor azt csak akkor tudjátok használni, ha van üres hely a gépen és le tudjátok oda tenni. Ha végig hordozóban akarjátok hagyni, akkor meg kell venni még egy helyet a babának. Mert elvileg neki nincs jegye, így szék sem jár neki.

egy stuvi kismama

2010. jan. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak rövidtávra, de elég fura nekem ez, hogy az ölembe utazik.
2010. jan. 27. 18:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!