Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » 9 hónapos baba az ölembe...

9 hónapos baba az ölembe utazik a repülőn?

Figyelt kérdés
Ülni még nem tud, de a babakocsit csak a gépig tolhatjuk ha jól tudom. Olyan a kocsink hogy a sportrészre rá tudjuk kattintani a bébihordót amit szintén vinnénk, mert autózni is fogunk a repülés után. A bébihordót felvihetjük a gépre és utazhat abban a baba? Be tudjuk kötni valahova? Abban el lenne, vagy az ölembe kell fogni? Úgy néz ki hogy Bécsből mennénk Párizsba Niki géppel. Tudna valaki segíteni?
2009. ápr. 30. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Amikor én repültem mindíg jó előre szóltunk és a kicsi kapott egy mózeskosarat. Legelőre ültettek és ott a falra felszereltek egy kosarat amiben fekhetett a kicsi, ha éppen nem az ölemben volt. Az stabil, szerintem ott biztonságban van.
2009. ápr. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
nemtud még ülni? 9 hónaposan, már kapaszkodva menni i s kéne neki
2009. ápr. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Hello! Mikor mi repultunk eloszor, 4 honapos volt,én is bébihordoban cipeltem, az odauton elvették tolem a gép bejàratànàl, és az olemben utazott. Visszafelé Ferihegyen vihettem magammal, és a steward betette a csomagtartoba felulre. De nyugi, tudni fogjàk a gépnél, a foldi kiszolgàlok odaszolnak nekik, hogy jon egy baba jàrgànnyal:) Bécs-Pàrizs egyébként sem egy nagy tàvolsàg, egy ora alatt ottvagytok. Amit tanàcsolni tudok, legyen nàlatok cumisuvegben tej vagy babaviz és felszàllàskor, leszàllàskor itassàtok, az o kis fule is be tud dugulni, az én picurom volt, hogy olyan hangversenyt adott leszàllàs utàn, hogy rohantak ki a gépbol az emberek :D


A màsodik vàlaszolonak:hàt hogyne kellene màr mennie egy 9 honaposnak, sot, maratonokat kell lefutnia, szabadidejében pedig az akadémiai székfoglalojàt kell irnia!!!!Enyém egy éves és még nem akar menni...

2009. ápr. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még nem ülünk ,de már állunk és állva kapaszkodva lépegetünk, kúszunk-mászunk de az ülés még várat magára.
2009. máj. 2. 13:15
 5/5 anonim válasza:

szia!


Az enyém 6 hónapos és még a hátáról a hasára sem tud fordulni szerintem mindenki másképp és más ütemben fejlődik, de arra érdemes odafigyelni ha kimarad valamelyik fejlődési szakasz vagy kikerüli. Nagyobbacska korában elmaradás alehet a tanulásban a fiamból adódóan látom. Nem árt ilyenkora korai fejlesztés. De rátérve a kérdésre én is úgy tudom, hogy az első széksor elötti falon lehajtható egy hálós fekhely amibe teszik a babát mert oda biztonságosan belehet kötni, le és felszáláskor meg jó ha szoptatja az ember mert bedugul a füle és az anygon fájdalmas neki, a hordozót készi pogyászként fellehet vinni a gépre. A babakocsit amit esernyő formára összelehet csukni szintén felvihető. A barátnőm a 7 hónapos babájával most fog jönni Ausztráliából ami nem kis út onnan ide.

2009. máj. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!