Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos baba utazhat az...

7 hónapos baba utazhat az ölemben a repülőn?

Figyelt kérdés
Kell neki babaülést vinnem? Nem vettem neki külön jegyet, csak 2 óra lesz az út, gondoltam elfér az ölemben, de valaki azt mondta hogy kell babaülés is. Malévval megyünk, kap majd Ő is bébi ételt? Úgy hallottam azt külön kérni kell, mi szóltunk az utazási irodának hogy viszünk egy babát is. Majd ők szólnak a Malévnak vagy nekem kell? Hol érdeklődjek?
2010. szept. 1. 06:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell külön ülés.Az öledben fog ülni egy +babaövvel bekapcsolva ami rálesz akasztva a te övedre.
2010. szept. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A pici babák kapnak egy mózest és fellógatva utaznak (ringatva). Aki már akkora, hogy ülni tud, az a szülő ölében utazik.

Bocs, de sokat repültem, sose láttam gyereket gyerekülésben utazni... Ekkora zöldséget ki mondott neked??? Soha többé ne higyj el neki semmit...

Babakaját te viszel neki, az útra szükséges adagot felviheted.

2010. szept. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!