Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10hónapos lányomnak okozhatok-...

10hónapos lányomnak okozhatok-e valamilyen lelki gondot, ha 7 napra a nagymamáékkal hagyom? (Nagyon szeret velük lenni. ) El szeretnénk utazni kettesben a férjemmel.

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 11:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%
Biztos,hogy okoz! Én nem hagynám el 1 napra se az én babámat!
2010. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%

Nem értem,hogy miért gondolják a mostani anyukák,hogy egy picinek mindentől lelki gondjai lehetnek?Nem sírhat,nem mehet el mellőle az anyja,nem lehet megtiltani neki semmit,mert árt a kis lelkének?Ez egy nagy ostobaság.

Semmi gond nem lesz a kicsiddel és nem árt a lelkének,ha a mamáékra hagyod egy hétre.Jobban fog örülni nektek,ha hazajöttök.

Akkor nem célszerű még a nagyobbakat sem másra hagyni,ha nem ismeri őket.Érezzétek jól magatokat.

2010. jan. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%
11.55. vagyok.Még annyit,hogy 3 gyerekem van,de egyiknek sincsenek lelki bajai,pedig nem majomszeretettel neveltem őket.
2010. jan. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem még kicsi ahhoz, hogy ilyen hosszú időre egyedül hagyd, mert még nem tudod neki megmagyarázni, hogy vissza fogsz jönni.
2010. jan. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
Baja nem lesz, max első nap sírdogál majd. Személy szerint én nem hagynám másra ilyen idősen ilyen hosszú időre.
2010. jan. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%

Hello!

A babának nem lesz semmi baja, nagyi is jól eltudja látni.

Viszont Te ramatyul fogod magad érezni, ebben 100%-ban biztos vagyok.

2010. jan. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem a 7 nap egy picit sok, legalábbis nekem lenne sok lehet, hogy nem is a babának. A szomszédaink is simán 2-3 hétre ráhagyják a mamáékra, bár ott már 2 és 3 évesek a gyerekek. Az enyémet még a karate edzésen sem tudom ott hagyni! Kint kell üljek az ajtó előtt. Szerencsémre más anyukáknál is van ilyen így nem unatkozom! Igazából ez sem jó!!! Meg kell találni az aranyközéputat!

Amúgy jó pihenést!

2010. jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

egy kicsit tényleg sok a 7 nap, de pár napra simán:))))

érezd jól magad, biztosan fontos ez az utazás(gondolom, házasság rendbetétele)

nem lesz semmi baja a babának.

2010. jan. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez úgy volt, hogy amikor hazamentünk hozzá akkor nem akart minket megismerni csak másnap reggel amikor már ugyanúgy az otthoni környezetében ébredt. Olyan volt, mintha megsértődött volna ránk, jelzem nem tartott sokáig. Nagymama szerint csak az első este keresett minket. Biztos, hogy nem okoz lelki sérülést, még könnyen elfelejti az ilyesmit, főleg, ha a nagyszülőknél jól érzi magát.

10 hónapos kisfiú anyukája

2010. jan. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
A 7 nap talán sok, de én egy hosszú hétvégét simán bevállalnék ^^ Ennyi neked is jár:)
2010. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!