Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos kislányotok miket...

11 hónapos kislányotok miket csinál? Hány foga van? Miket eszik? Írjatok róluk!

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom mászik ezerrel,bútorok mellett kapaszkodva már ügyesen megy.Nagyon eleven minden rosszaságban benne van.Pakol a szekrényekből na persze csak ha egy pillanatra szemelől tévesztem.Ügyesen eljátszik a játékaival.70cm és8kg.Foga 4van felül 2alul.Enni általában már mindent eszik amit mi is, de persze kivétel a nehéz ételek olyankor üveges bébiételt adok neki.Amúgy puding,joghurt túrórudi,tejszelet,gyümölcs ilyeneket is eszik már.
2010. jan. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már darabosat eszik, de a puffasztó ételekig még nem jutottunk el a csiga tempójú ételbevezetésünk során.

Magától állt át a darabosra, a pépestől megrázkódott, aztán nem fogadta el.


Hétvége óta lépked, napról napra egyre ügyesebb.

Először csak 2-3 lépést tett, de most már megy 6-7-8 is egybefüggően, nagyon kis csetebota még, és nagyon édes!


6 foga van, és folyamatosan jönnek, már alul látszik az ínyén, hogy nem sokára újra nem alszunk... :-S


Nálatok mi a helyzet?

2010. jan. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az én kislányomnak még nincs foga, remélem hamar kijön már. Az ínyén már volt fehér pontocska pár napja.

Kapaszkodva bárhova elmegy a szekrény, ajtó, fal mellett. Lemászik az ágyról. Mondja a nevét, és még pár szót. Tapsol, csip-csip csókázunk, kukucska...

Szóval jókat szórakozunk :)

2010. jan. 28. 07:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!