Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kislányotok miket...

7 hónapos kislányotok miket tud már csinálni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 13:06
 1/7 A kérdező kommentje:
nagyon rossz alvó éjjel még mindig 3*eszik tápszert.De délután 5kor már elalszik.Ha felkeltem akkor percek alatt vissza is alszik.Tanácsotokat kérném.A fűrdés kitolása sem jött be:Sajna
2011. márc. 7. 13:09
 2/7 anonim ***** válasza:

7 hónaposan forgott, ült, állt, talán kúszott, erre nem emlékszem.

7,5 hónaposan kezdett mászni.

(7,5 kiló és 75 centi volt)

2011. márc. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10-én lesz 7 hónapos. Igaz, hogy fiú. Már jó ideje hasra és vissza fordul. sokáig ül egyedül anélkül, hogy eldőlne. kúszik. ha négykézlábra teszem, egy darabig úgy marad. 2 alsó foga kijött. 8700 g és 71 cm. éjjel sokszor fennt van. Van amikor cumival visszaalszik, de most éjjel is 3x szoptattam,mert nem akart visszaaludni. Lehet,hogy megint fogzik. nem tudom, hogy mikor fogja átaludni az éjszakát.
2011. márc. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
elsőEgy foga sem volt, egyzser evtt gyümölcspépet délben, amúgy cicizett ezerrel, még éjjel is többször.
2011. márc. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bogim 7400g 73cm kúszik,ül stabilan ha van egy kis lejtés már magától is.Tolja a bébi kompot lépked szépen ha van kapaszkódója,stabilan áll.alul 2fogacskája van forog össze-vissza.Viszont alig eszik egy kínlódás az étkezés ésszinte soha nem alszik....sem éjjel sem nappal.Cumi kiesik a szájából csak alváshoz kell volt olyan éjjel ,hogy 17*keltem fel hozzá.Sokat beszélget,kiabál és hangosan nevet.Jókedvű baba de nem értem miért alszik ennyire keveset:(
2011. márc. 7. 13:26
 6/7 anonim ***** válasza:
13:16 vagyok. Állni egy picit tud, de általában úgy csinál,amikor felállítom,mintha táncolna. De a kompot jól hajtja.
2011. márc. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor megnyugodtam ,hogy megfelel a korának :)szép napot nektek jó babázást:)
2011. márc. 7. 13:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!