Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi ajánlotok tejserkentésre?

Mi ajánlotok tejserkentésre?

Figyelt kérdés
5,5 hós a babám szeretném még szoptatni de egyre kevesebb a tejem nagyon fáj a mellem szoptatáskor.
2010. jan. 26. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sör...komolyan és vannak porok is ^^
2010. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én Laktoherbet iszom és néha 1-1 pohár alkoholmentes sört (Soproni Szűz). Amikor abbahagytam pár hétre a teát, észrevehetően kevesebb lett a tejem.

De miért fáj a melled? Nekem is fájt a múltkor, és itt segített egy anyuka, hogy lehet, hogy szájpenészünk van. Nem volt látható, de kentem a mellemet és néha a babám száját 2 napig borax-glicerinnel, rendbe is jött.

2010. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Urtica urens ch5 - homeos bogyó
2010. jan. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolsótól kérdezném hogy hol lhet ilyet venni és mennyire hatékony?
2010. jan. 26. 22:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Sör, sok víz, sok szénhidrát, homeos bogyó, amit az előbbi írt /gyógyszertár/ + szoptasd sűrűbben, igény szerint.
2010. jan. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én 6 hónapos koráig paráztam. Kaptam hideget meleget, mert nem szoktattam rendre, hanem igény szerint szoptattam. Állandóan fejtem, hogy legyen elég tejem. Aztán 6 hónaposan azt mondtam, ha lesz lesz, ha nem nem, és láss csodát, onnantól semmi gond nem volt. 14 hónaposan azért hagytuk abba, mert jelentkezett a tesó.
2010. jan. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon hamar beállt a nagykönyvben megírt 3 óránkénti szoptatás a lányomhoz órát lehetett volna igazítani 5 hónapos koráig,de egy hete szenvedünk az estékkel.Elkezdtem nagyszülői nyomásra desszertet adni neki délutánonként.Így kimarad egy szoptatás.Lehet hogy ez a baj
2010. jan. 26. 22:52
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem a sok ásványviz segített
2010. jan. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én mindent kipróbáltam.

A Laktoherbtől megfájdult a baba hasa )és amúgy az enyém is).

Az Urtica az nagyon kevset befolyásolt csak.

A sok folyadékbevitel valóban hatékony volt,de ez alap,hogy eleget iszik az ember ha szoptat.


És ami végül soket segített (csak szerintem túl későn kezdtem szedni: MoreMilkPlus!

2010. jan. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
tegnap 21:59-es vagyok: én a környei gyógyszertárban vettem, ahol árulnak homeos bogyókat, ott lehet venni. nekem nagyon hatékony, ha szedem előfordul, hogy a babóca, mikor elengedi a cicit, szó szerint fürdik a tejciben. :D Bár lehet ez is alkat kérdése. Egyébként jó még, ha sok köményes dolgot fogyasztasz, a baba pocóját sem terheli meg.
2010. jan. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!