Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aludj jól gyermekem megvan...

Aludj jól gyermekem megvan valakinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,küldje el valaki nekem legyen szíves az Aludj jól gyermekem! c. könyvet!


szabo_porogi@chello.hu

Köszi


2010. jan. 26. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
elküldtem:)
2010. jan. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Miért nem felejtitek el azt a szar könyvet! Állatidomár irta!
2010. jan. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Hogy érted, hogy állatidomár írta?

Neked nem vált be?

2010. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha valaki el szeretné olvasni, akkor miért ne?És ha kezdő anyuka?Hadd gyűjtse a tapasztalatokat!
2010. jan. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

Ebböl a könyvböl senkinek nem kéne tapasztalatot szerezni!

Olvassátok el ezt:

[link]

2010. jan. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Húú! Én nem olvastam (ALUDJ JÓL GYERMEKEM), de ha ez ilyen, akkor borzasztó.

Én jól rácáfolok a könyvre, mert soha nem hagyom sírni vele alszom és éjszaka többször szopiztatom. Hulla fárasztó, de tudtam, amikor vállaltam a babát, hogy ilyen anyának lenni és ettől vagyok boldog, hogy van kihez felkelnem éjszaka.

Nem is gondoltam volna, hogy ez a könyv ilyen....Pedig kiváncsiságból akartam olvasni, de már nem akarom.

2010. jan. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Na jó hagyjuk az lll-t. az se normális egészen hogy a gyerek velünk aludjon utána pedig nem tudom átrakni a saját ágyába. Meg fejős tehénnek érezzem magam. Nem. Meg hogy nem tudok este a férjemmel lenni csak a gyerek mellett az ágyon ez nem annyira tuti. Én alkalmaztam a könyvet, nekem bevált most 6 hónapos és nem kell fel 1 hónapja éjszakánként addig meg keltem hozzá. De az ágyunkba nem fektettem.
2010. jan. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi annak aki elküldte!A többit nem kommentálom!Szép napot!
2010. jan. 27. 11:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Én elolvastam amit írtak, és meg kell mondjam, soha nem tudtam nyugodtan aludni a gyerek mellett az ágyban. Ahogy a fiam se. Érdekes, hogy ha az ágy melletti kiságyban aludt, sokkal nyugodtabb volt az álma, mint mellettem. Az aludj jól meg tökéletes vezérfonal, vannak benne jó ötletek, függetlenül attól, hogy én sem hagyom sírni a babát.
2010. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon megköszönném, ha valaki el tudná küldeni nekem is a könyvet. Szép napot!
2010. jún. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!