Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borostyánkő láncról milyen...

Borostyánkő láncról milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés

Ma rendeltem a neten, remélem használni fog. Rettenetesen szenvedünk a fogzástól, a homeós bogyók kivételével már mindennel próbálkoztunk, de semmi nem akar használni. Éjszakánként alig alszunk valamit, kaparja a fejét, sír, 20 percenként fentvan, nagyon megviseli.

Tényleg hatásos?


2010. jan. 26. 21:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekünk van és használ! Keresztfiamnak kölcsönadtuk 1 napra ás iszonyú rossz éjszakánk volt a párom másnap már el is hozta és visszaraktuk a nyakába.Azóta a keresztfiamnak is van és nekik is jó!A kislányomnak 14 foga van(most jön a 15.)És nem annyira viselte meg a fogzás...A fulladásról meg annyit hogy ahol ilyen történt ott sima borostyánláncot tettek a baba nyakába.Nem kifejezetten babaláncot(ez hiba)! Nekünk kifejezetten babaláncunk van ami rövid és egyenként van kötözve tehát semmi veszélye nincs! Innen rendeltem:www.babacsoda.hu
2010. jan. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is vettem a kisfiamnak,de semmi hatását nem vettem észre,bár nála a homeós bogyók sem használnak.

2010. jan. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
De éppen a babaláncról van szó, az okozza a sok balesetet.
2010. jan. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Na, most aztán már tényleg nem tudom mit csináljak. Megijesztettetek ezzel a fulladás dologgal.

Lehet hogy maradok a homeós bogyóknál. Igazság szerint vettem, csak nem használtam még neki. De nem tudom miért tartok tőle. Kicsit komplikált az előtte fél óra utána fél óra nem evés ivás, hogy hova időzítsem a bogyókat. Meg attól tartok, hogy elfelejtem. A D-vitaminját is sokszor elfelejtem.

Azért köszi a válaszokat.

2010. jan. 27. 10:53
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha naponta akarod adni neki, akkor a legjobb pl. fürdetés után dani vagy valamilyen más fix napirendi ponthoz kapcsolni.
2010. jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!