Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borostyánkő láncról milyen...

Borostyánkő láncról milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés

Ma rendeltem a neten, remélem használni fog. Rettenetesen szenvedünk a fogzástól, a homeós bogyók kivételével már mindennel próbálkoztunk, de semmi nem akar használni. Éjszakánként alig alszunk valamit, kaparja a fejét, sír, 20 percenként fentvan, nagyon megviseli.

Tényleg hatásos?


2010. jan. 26. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A homeót én még kipróbáltam volna helyedben nekünk használ a chamomilla. Most is kapja. Egyébként nem sokára szülinapja lesz, homeopátiától függetlenül, borostyán láncot (is) fogok neki venni ajándékba.

Bocs, hogy nem segítettem lánc ügyben de én is bizakodó vagyok.

2010. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%

Olvass utánna, már többször volt ilyen kérdés.


Én nem javaslom, mert már több eset ismert, amikor éppen a borostyánlánc miatt fulladt meg a gyerek.


Nekem négy gyerekem enélkül is túlélte a fogzást, és nem kockáztatnék.

2010. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Kamu
2010. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nalunk nem volt semmi hatasa, legalabb is nem vettem eszre, ugyanugy nyugos volt a kisfiam.A vedono viszont amint meglatta leszedette fulladasveszely miatt.
2010. jan. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Fiam hordta ugy egy hónapig, majd elkezdte idegesiteni, tépkedte, vagyis kérte, hogy szedjem le. Többet nem adtam rá.
2010. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi használjuk,2 hós kora óta.10,5 hós,és semmi baja a lányomnak,sőt használ.
2010. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk van borostyánlánc, de szerintem azonkívűl, hogy nagyon csinos, más funkciója nincs.

A lánc biztonságos nem szakad tök jól meg van csinálva és szépek is. Ha esetleg lenyeli a gyerek (amit kétlek), akkor sincs semmi baj, mert apók a szemek és emészthető.

Szerintem adj a babádnak Viburcol kúpot és Chaomilla vulgaris Ch15 golyókat. (napi 3X5golyó)

2010. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak van-16 fog jött ki mindenféle probléma nélkül, rosszabbul evett, ennyi volt, amiből tudtam, hogy fogzik. De nem tudom, hogy e nélkül milyen lett volna, lehet, hogy ugyanez.

Ha ti szenvedtek, egy próbát megér, nem nagy összeg és csini a babákon.

Kitartás:)

2010. jan. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

[link]

Nézz körül a fenti linken,találsz homeós szereket. Én a helyedben megpróbálnám. Láncot mi is kaptunk, de a lányomnál az ellenkező hatást fejtette ki. Nagyon nyügös lett. Amikor levettem a láncot,nem volt semmi baj. De azért egy próbát megér,hátha nektek beválik.

2010. jan. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%

Nem azért fulladnak meg a gyerekek töle, mert lenyelik a láncszemeke, hanem mert beakad a lánc (akár a kezükbe is) és elszoritja a nyakukat, felakasztják vele magukat.

Sok országban emiatt már be van tiltva az árusitása. Azt, hogy segitett-e a gyereknek, senki sem tudja megmondani, mert sok gyerek enélkül is könnyen fogzik, mások meg igy is nehezen.

Nekem az nem lenne érv, hogy van, akinek nem volt töle baja - ha megfulladt a gyereked, akkor nem hiszem hogy vigasztal, hogy a szomszédé túlélte. Nagyon elitélendö számomra, hogy sokan egyéni haszonszerzés miatt még mindig árulnak ilyen láncot, ami sok gyerek életét veszélyezteti.

2010. jan. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!