Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt olyan anyukák, aki...

Vannak itt olyan anyukák, aki csalódtak a párjukban a baba születése után?

Figyelt kérdés
Mert előtte nagyon lelkesek voltak, de amikor ténylegesen ott a gyerkőc és segíteni kell, foglalkozni vele, feladni valamennyit az addigi életükből, akkor az már nem megy annyira....
2010. jan. 26. 15:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen ez köztudott h a férfiak a pici babával nagyon nem tudnak mit kezdeni.Amit el sem várok hiszen azért vagyok én itthon vele és nem ő.A lányom már 16 hónapos szóval nagyon el tudott vele játszani, más egy ekkora gyerekkel foglalkozni mint egy picivel.De a gyereknevelés ne az legyen hogy mindent megcsinálok(jó fürdetés pelenkázás nem volt probléma)de pluszban még pl az égőt is én cserélem ki ami kiégett.Tehát minden minden az én "terhem" mondván ő dolgozik és pihennie kell..na ez már tényleg sok..

de sokszor előfordult hogy a tévé mellől irányitotta a gyerekét és úgy "játszott" vele hogy közben feküdt a kanapén kényelmesen....

2010. jan. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

szia!A többiekhez hasonlóan nekem is leste minden kívánságomat mikor terhes voltam.megszültem,hazajöttünk és az első 6hétig még minden rendben is volt.Utána meg folyton veszekedni kellett vele h ő is csináljon már valamit ne csak én.Egyszerkétszer mondta nekem h ő dolgozk nekem meg más dolgom nincs mint foglalkozni a gyerekkel.Jól összevesztünk megfenyegettem h elhagyom ha nem változik meg minél hamarabb.Mostmár minden rendeben van minta apuka.Ha szeret akkor ugyse hagy el ha megmondod neki fojton a véleményedet.Ne hagyd magad nem csak magadnak szülted azt a picit.


7 hós anyuka

2010. jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

villanykörte csere??? én ezért de leoltanám.

bármi ilyesmivel előállna, nagy szemeket meresztenék rá, és közölném: dehát én lány vagyok! ne én cseréljek már villanykörtét. felhívjuk apádat, hogy átjöjjön áttekerni, mert te nem érsz rá?! szó nélkül menne a párom kicserélni. :)

2010. jan. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
:D
2010. jan. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hiába minden...én is folyton újra meg újra elmondom neki, felfrissítem a memóriáját a kötelességei illetően...segít néha itthon, meg vásárol hazafele, leviszi a szemetet... de legtöbbször csak leül a gép elég és ha kérek valamit pont az a válasz, hogy ő dolgozik én meg egész nap csak itthon babázok.... :(
2010. jan. 28. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!