Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt olyan anyukák, aki...

Vannak itt olyan anyukák, aki csalódtak a párjukban a baba születése után?

Figyelt kérdés
Mert előtte nagyon lelkesek voltak, de amikor ténylegesen ott a gyerkőc és segíteni kell, foglalkozni vele, feladni valamennyit az addigi életükből, akkor az már nem megy annyira....
2010. jan. 26. 15:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Oh néha elfelejti hogy ma is itt vagyunk és holnap is.

De sokat beszélgetek vele nem méregböl és igen is probál jó apa férj lenni.

2010. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
pont fordítva. már teljesen ki voltam készülve, annyira nem érdekelte a baba, és a körülötte levő elintéznivalók, amíg terhes voltam. amint megszületett, onnantól kezdve ő a világ egyik legjobb apukája. :)
2010. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

ó, hogyne!

szerencsére engem nem érint, de elég csak körülnézni a család kategóriában.

2010. jan. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Csalódni nem csalódtam, de pl. nálunk is volt már olyan, hogy este nem akart elaludni a gyerek, folyamatosan ordított, 2 percenként rohangáltam be hozzá, már a sírás kerülgetett + tiszta ideg voltam, ő meg nyugodtan nézte a tévét. Hát akkor én is kifakadtam.

Én mindig is azt mondtam neki, hogy oké, hogy én vagyok az anyja, de ő meg az apja és uu. kell foglalkoznia vele, mint nekem (persze munkaidőn kívül).

Az én életem fenekestül felfordult és lehet, hogy önző vagyok, de úgy gondolom, hogy ez nála sem lehet másképp.

2010. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem sok ffi hirtelen nem tud mit kezdeni egy törékeny poronttyal. Sokat sír, csak anya tudja szoptatni stb. De ettől függetlenül ezeken kívül azért kellene segítenie másban. Az én férjem is ilyen volt a kezdetekben (ettől függetlenül a világ legjobb apukája), de most, hogy már nagyobbak ő is könnyebben kommunikál velük. Együtt mennek, ha apa megy vhová. Persze vannak dolgok, amiket nem "szeret" és rám marad, pl. dokihoz járni, éjjel felkelni. De sztem ez nálatok is fog változni. Egy kis türelem és kitartás....
2010. jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos szét is mentünk:(
2010. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, arra gondolok, hogy az én párom is tökre akarta a babát, meg minden. de már a terhességem alatt sem vette ki annyira a részét mint vártam volna. Amióta megvan a baba, ez csak rosszabb. Nem érti meg hogy nekem mennyi áldozatot kellett hoznom, mennyi mindent feladtam. Hogy jól esne ha néha Ő is részt venne dolgokban. :( Jó apa, szereti a picit, gondoskodik rólunk, de csak "kötelező" jelleggel....
2010. jan. 26. 19:56
 8/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjem jobban szerette volna a babát. A terhesség elején még aktív volt, aztán csökkent az érdeklődése, mikor meg megszültünk utána elhagyott.
2010. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ugyanez a szitu.Akartuk de már a terhesség alatt elromlott vmi.Megszületett a lányunk első pár hónapban még aktiv volt az apja,segitett is,aztán már nem.Igy kihúztuk másfél évig, többek között ez is közrejátszott a szakitásban.Nem csak nekem kellett volna áldozatokat hozni sztem ez természetes kellett volna hogy legyen az ő részéről is.

Mindegy boldog vagyok hogy van egy tündér lányom!

2010. jan. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

második vagyok.

nem tudom, mekkora a babád, de minél nagyobb lesz, annál jobban fogja élvezni a társaságát. amikor még csak egy fekvő kis gombóc aki csak alszik sír meg eszik, ne várj nagy lelkesedést. amikor elkezdi a mutatványait 3-4 hónaposan, onnantól nagy a változás. nekem 10 hónaposom van, az apja konkrétan szerelmes bele :) még a munkahelyéről is ír, hogy mennyire hiányzik neki a manó. nagyon büszke rá. pelenkázásra még nem vettem rá, úgy érzem, ez az én dolgom, de ha kérem, megeteti, játszik vele, a fürdetés mindig az ő feladata, és hordozni is ő szokta a háti hordozóban. :)

2010. jan. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!