Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkázót mivel mossátok le?...

Pelenkázót mivel mossátok le? Fertőtlenítitek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 14:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én csak akkor törlöm le,ha rápisil,vagy kakis lesz a DM-ben kapható tisztítókendővel(olyan,mint a domestos kendő,csak olcsóbb) és popsitörlővel áttörlöm.

Ha nem történik "baleset",még eszembe nem jutott fertőtleníteni!

A játékait régebben heti 1x bevágtam a lavórba,és tiszta melegvízzel átmostam!Most már havi 1-max.2 alkalommal csinálom!

Olvastam itt,hogy a kiskádat is sokan fertőtlenítik,én azt sem,csak fürdés után kiöblítem és szárazra törlöm!A nagykáddal is ezt teszem,minden fürdés után csont szárazra törlöm!

Az én immunrendszerem nulla,mert gyerekkoromban mindentől óvtak(műtöttek többször,az igaz),ezért steril környezetben éltem!Az én lányom remélem nem lesz beteges!

Ja,amúgy 10 hónapos örökmozgó,mindent megtapizó és megkostoló kiscsaj!


Szép napot mindenkinek!

2010. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

van rajta textilpelus, azt szoktam cserélni, de nem minden nap( persze, ha olyan lesz, kicserélem)

a szivacsos alátétet törlőkendővel szoktam letörölni

2010. jan. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!