Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkázót mivel mossátok le?...

Pelenkázót mivel mossátok le? Fertőtlenítitek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 14:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%
Alapból textilpelenka van a pelenkázón, és azt sűrűn cserélgetem(magas hőfokon mosom és vasalom is). De amúgy áttörölgettem domestosos kendővel, utána meg sima popsitörlővel a pelenkázófeltétet.
2010. jan. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
Én mosószeres vízzel mostam le heti egyszer. Mindig volt rajta egy textilpelus, azt naponta cseréltem.
2010. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%
eldobható pelenkázó alátét van rajta,ha kell cserélem,plussz ,donmestosos lemosás,vagy domestosos törlökendővel letörlöm
2010. jan. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
56%

jesszus, itt mindenki allergiást akar nevelni a gyerekéből?? Minek a pelenkázót fertőtleníteni???? Rákakál a gyerek, vagy mi???

Amikor domesztos-t fogtok a kezetekbe, nyugodtan jusson eszetekbe, hogy olyan baktériumokat is eltávolítotok vele, amikre igen is szüksége van a gyerek szervezetének!

2010. jan. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Az utolsóval nem értek egyet.Én is le szoktam törölni domestosos törlőkendővel, mert sokszor odapisil, de volt már, hogy odakakált a gyerek.Én nem vagyok az az agyon fertőtlenítő tipus, de ha odapisil vagy kakál, egyértelmű, hogy letörlöm.
2010. jan. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig arra gondolok, hogy a gyerek egyszer csak ovis, iskolás lesz.Na, ott aztán kúszik majd a fűben, poros tornaterem padlóján, salakos pályán.Ott sajna nem leszek, hogy mindent ferőtlenítsek, és a pedagógus sem fogja neki azt mondani, hogy ne csinálja, mert koszos lesz.Ezért úgy gondolom nem kell itthon sem mindent fertőtleníteni.Szerintem akkor igen finnyás lesz az immunrendszere.Én legalábbis így gondolom.A pelenkázón mindig tiszta pelus van, így próbálom elkerülni a szennyeződést.Balesetnél csak ecetes vizet használok.
2010. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%
Első hozzászóló vagyok! Én nem akarok allergiást nevelni a fiamból, de azért az ALAPVETŐ HIGIÉNIAI dolgokat megteszem az otthonomban! Akármilyen meglepő, a wc-t is takarítom, ahová a család többi tagja is jár. Amúgy a gyereket nem óvom a széltől is... a játszón simán megy amerre akar, itthon is kúszik-másik a kutyával játszik.
2010. jan. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
Ultra aktív heti 2szer. Lefújom,áttörlöm,lemosom, ha nincs itthon akkor megecettel törlöm át és leőblítem.
2010. jan. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
Az tényleg igaz, hogy nem kell őket ennyire óvni mindentől.....Sokkal rosszabb lesz később az immunrendszere. Túl tiszta körülmény sem jó.
2010. jan. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki a legjobbat akarja a babájának de ez az állandó fertőtlenítés már átesés a ló túloldalára.A pelenkázóra alapból teszek textilpelust amit naponta cserélek,ha véletlen rápisil vagy rákakál akkor természetesen másikat rakok.De feleslegesnek tartom ezt a túlzott fertőtlenítést.
2010. jan. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!