Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkázót mivel mossátok le?...

Pelenkázót mivel mossátok le? Fertőtlenítitek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 14:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor töröltem át, ha odapisilt, egyébként textil-pelus volt alatta. Clarasept kézfertőtlenítőt használok kádra is. Játékokra is.
2010. jan. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

6 hós a fiam, már nem használjuk a pelenkázó lapot, mert behajlik alatta, az ágyon pelenkázok. Amíg használtuk törlőkendővel törölgettem át, amikor ráment egy kis fosi csak akkor vittem a Domestost.

2010. jan. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%
Én sose fertötlenitettem! Ezek a szerek nagyon allergizálnak! Ha bekakil-pisil a baba,akkor öt se fertötlenitjük le,nem igaz? Vagy mosószeres vizzel mosom le és még utána áttörlöm tiszta vizessel,vagy popsitörlövel törlöm.
2010. jan. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én csak akkor fertőtlenítem ha rápisil. Amúgy olyan betét van rajta, aminek a hátoldala vízhatlan, így ha arra rápisil, az beszívja csak kimosom és kész.
2010. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én sem fertőtlenítettem.Sima mosószeres vízzel takarításkor(heti egy)letöröltem amikor ráment a pisi vagy kaki az alátétre kicseréltem.Merthogy alátét volt rajta.Most már csak alátéten pelenkázok a földön.10 hós elmúlt.
2010. jan. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Clarasept szappanos vízzel, de néha csak sima vizes viledával törlöm át. Én nagyon ellenzem az erős vegyszereket. A Clarasept bőrfertőtlenítő szappan, uh. nem olyan erős szer.
2010. jan. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha kakis vagy pisis lesz letörlöm popsitörlővel, egyébként hetente egyszer chicco fertőtlenítő folyadékkal törlöm át. Domestost soha nem használnék a babám közelében!
2010. jan. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ecetes víz.Textilpelus van rajta.Úgy gondolom, így nem allergizálom a gyereket, de mégis tiszta.Lehet hogy nem jól gondolom...
2010. jan. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
53%
Ne haragudjatok de mifele bacilusok jarkalnak nalatok a hazban hogy ilyen drasztikusan fertotlenittek,tudjatok,minnel jobban vigyaz az ember annal konnyebben jon a baj,en soha nem fertotlenitettem csak a textilpelenkat cserelem alola,ami mindig ki van vasalva es a cumijait sem futok kifozni ha leesik a foldre.Egyszer egy heten de nem mindig kifozok mindent.Es hala az egnek semmi baja nem volt ,hat honapos.
2010. jan. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én sose raktam rá textilpelust, mert a fiam mocorgós volt már kiskorában is, és letúrta volna.

Amikor kakis/pisis lett az alátét, letöröltem popsitörlővel vagy inkább denk mit tisztítókendővel, utána meg sima zsepivel. Ha nagyon olyan lett, akkor be a kádba, és mosogatószerrel mostam le.

2010. jan. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!