Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaljak? Babom imad...

Mit csinaljak? Babom imad hason aludni.

Figyelt kérdés
Amiota megtanult megfordulni, hiaba fektetem le a hattal, par perc mulva sajat magatol megfordul a hasara es ugy alszik. Amikor melyen alszik visszaforgatom de mire ebred megint hason ebred. Itt nem javasoljak a hason alvast a bolcso halal miatt. Igaz van baby monitorunk de felek h ez igy nem jo. a babo 5.5 honapos
2010. jan. 26. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem az első perctől kezdve hason alszik. Ha van légzésfigyelőd, mitől tartasz?
2010. jan. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hagyd békén, hagyd hason.

Te örülnél neki, ha mindig átforgatnának éjszaka?

Főleg, ha van légzésfigyelő. Ne parázd túl :)

2010. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2.vok, enyém születésétől fogva hason alszik, még él, 14 hónapos.
2010. jan. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 6,5 hónapos. Születése óta hason alszik. Soha nem tudott hanyatt aludni. Semmi baja nincs. Legalább olyan veszélyes a hanyatt altatás mint a hason. (én úgy tudom) Szerintem hagy, had aludjon úgy ahogy ő szeretne.

2010. jan. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én sem mertem ! De gondold végig az sem jó ,ha bukik éjjel és félrenyel !Attól meg is lehet fulladni !Altasd hason,ha megszólalna a légzésfigyelő csinálj neki valami ingert !
2010. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az enyém dettó ez volt. háton altattam mindig, 4 hónaposan elkezdett forogni, azóta hason jó neki. most 10 hónapos, még mindig hason alszik. nincs ezzel semmi gond, az, hogy ne aludjon hason, az újszülöttekre vonatkozik. ha már ő dönti el, akkor nem fogsz odaállni az ágya felé visszaforgatni :)
2010. jan. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én meg hason altatnám, hogy mélyebben aludjon egy picit, de ő meg állandóan az oldalára fordul.

Engedd hason aludni!

Amúgy nem tudom, hogy van-e valahol tavalyi statisztika a bölcsőhalálról.Kíváncsi lennék rá.

2010. jan. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Fiam 32. hétre született és már az inkubátorban hason feküdt és azóta is. 1620grammal és 42 cm-el született.


Ma már 9 hós és kutya baja....

2010. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az én fiam is hason alszik születése óta én nem piszkálom azzal hogy visszafordítom visszont ha jobban belegondolunk igy semmi esélye annak hogy az esetlegesen visszabüfizett tejtöl megfuladjon mert igy simán kifolyik a száján .Ne aggod föleg ha még baby monitor is van:)
2010. jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Lehet h tul parazom de itt kulfoldon allandoan evvel szekalnak h nem ajanlott a gyereket hason altatni. es allandoan a bolcso halalra hivatkoznak. ha ezt hallja az ember mindenfelol, a vedonotol, az onkormanyzat altal szervezett baba mama csoportban etc es szabalyszeruen leszidanak h nem jo akkor felmerul bennem a kerdes. bar jo lenne statisztikat latni.

a visszabufizett tej miatt is paraztam mert mikor kicsi volt bufizett alvas kozben es bennem is megfordult h a bufizett tejcsitol is megfulladhat.

2010. jan. 26. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!