Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a legkésőbbi életkor...

Melyik az a legkésőbbi életkor, amikor már tuti bejön valami betegség? Te babád mikor volt először beteg?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem,hogy kislányom 8,5 hós,és még semmi baja sem volt,de még annyi sem,hogy egy enyhe megfázás ami miatt orrot kellett volna szívni,vagy hasonló. Eddig szerintem jól állunk,de nyilván ez nem lesz így mindig,szerintetek mi az az életpont,amikor azért tuti bejön valami betegség?


Nem jár és nem is fog bölcsibe járni,akkor akár az ovodáig kihúzhatjuk?

(Első babás anyuka vagyok,gondolom ez látszik a kérdésből...)

Köszi a válaszokat


2010. jan. 26. 11:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Most 20 hónapos kisfiam 7 hónaposan volt először beteg (nátha, enyhe láz), azóta sajnos 2-3 havonta mindig elkapunk valamit, pedig ő is szopizott 1 éves koráig. Mondjuk az én kisfiamat nagyon megviseli a fogzás, és az egyik fül-orr-gégész mondta, hogy valószínűleg ilyenkor a kelleténél jobban legyengül az immunrendszere, ezért kapja be az első bacit, vírust, ami szembe jön vele. Egyébként közösségbe csak babaangolra járunk, meg sétálunk sokat, egyszer-egyszer baráti körben találkozik más babákkal, de hipermarketekbe vásárolni vagy tömegközlekedési eszközökre nem visszük. Hát ez van.
2010. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kisfiam 15 hónaposan lett először beteg. A 3 napos lázas vírust kapta el, aztán a láz kiverte, majd ahogy meggyógyult rá 3 napra elöntötte a takony. Ebből 1 hét alatt keveredett ki. Őt még a fogak kibújása sem viselte meg.

A még most is szopik, de szerintem ehhez semmi köze nincs annak, hogy tápszeres vagy anyatejes a baba.

2010. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
17 hónaposan elkapott tőlem vmi takonykórt az egész család. én is a párom is teljesen kivoltunk. inhalálás, házi praktikák, antibiotikum... a fiamnak 1.este volt láza kb fél órára, aztán 2 napig taknyos volt. ennyi. coryzaliat evett csak.
2010. jan. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!