Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a legkésőbbi életkor...

Melyik az a legkésőbbi életkor, amikor már tuti bejön valami betegség? Te babád mikor volt először beteg?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem,hogy kislányom 8,5 hós,és még semmi baja sem volt,de még annyi sem,hogy egy enyhe megfázás ami miatt orrot kellett volna szívni,vagy hasonló. Eddig szerintem jól állunk,de nyilván ez nem lesz így mindig,szerintetek mi az az életpont,amikor azért tuti bejön valami betegség?


Nem jár és nem is fog bölcsibe járni,akkor akár az ovodáig kihúzhatjuk?

(Első babás anyuka vagyok,gondolom ez látszik a kérdésből...)

Köszi a válaszokat


2010. jan. 26. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nálunk két éves koráig szopott az első gyerek, addig szintén semmi betegség nem volt, pedig a játszótéren is rengeteg gyerek közöztt volt. Az is majdnem olyan közözsség, mint a bölcsi és bármikor összeszedhetett volna valami nyavalyát! Betegséget amúgy bárhol, bármikor összeszedhet, buszon, vásárlás alatt stb., nem feltétlen csak közösségben kaphat el betegséget, sajna:(

Amúgy jó az immunrendszere neki, ha eddig nem kapott el semmit, úgyhogy valóban jól álltok!

További jó egészséget!!:)

2010. jan. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia

Én gyerekem 10 hós és szintén semmi bajunk nem volt,szuri után hőemelkedés se 8 foga teljesen probléma mentesen kijött stb

Azért jó lenne az oviig így kihúzni,de amint bekerül oda számítok betegségre

2010. jan. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy megfázás, 5hó elején.

Hajlam miatt pedig 5,5hósan bronchitises lett, sajna mostantól amíg ki nem növi/ki nem kezelik bármikor jöhet.

Pedig szopizik.

2010. jan. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
1 évesen kapta meg az első betegségét: vírusos mandulagyulladást.
2010. jan. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

10 hónaposan és közel 1 évesen enyhe nátha, gyógyszert nem kellett adni, csak az orrát szívni.

A mai napig szopik.

Lassan 13 hónapos.

2010. jan. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen,azt nem írtam,hogy a kislányom (sjanos!) 2,5 hós kora óta tápszeres. Ezért is gondoltam hogy egész jó eredmény,ahol tartunk.
2010. jan. 26. 11:52
 7/13 anonim ***** válasza:

7 hónaposan megfázott:(Kezdettől fogva tápszeres.

A bnőm gyereke viszont anyatejes és 2 hónaposan betegedett meg először.

Nem attól nem lesz beteg hogy anyatejes vagy tápszeres..

2010. jan. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6hónaposan volt előszőr náthás,de azt tuti anyukámtól kapta el.Majd 9hónaposan ujra,de az egy napig tartó orr folyás volt ami a közérzetét zavarhatta.Az elsőnél volt láza a másodiknál nem.
2010. jan. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

9,5 hónaposan megfázott. 1 hét alatt jött ki belőle.

én is azt hittem, sose lesz beteg. :( aztán a nagy szélben valahogy megfázott. szörnyű volt. vigyázz rá nagyon, aztán lehet, hogy ki lehet húzni óvodás korig.

2010. jan. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kihúzzátok az oviig, valaki úgyis oda fog vinni valami trutyit egyszer. Kislányom 8 hónaposan volt először beteg (nátha, láz egy napig), Apa hazahozta a vírust. Most egy éves, és azóta már megint kétszer megtrtént ugyanez. Kikerülhetetlen a dolog, Apán mindháromszor 1-2 nappal később jött ki, mint a babánkon. Benne lappangott, átadta, manóm beteg lett, aztán Apa is.
2010. jan. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!