Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babámnál jó ez a...

7 hónapos babámnál jó ez a napi étrend?

Figyelt kérdés

6-7:szopi

9.30.:tízórai,100-120 gr. gyümi+pici szopi

12.30.:ebéd,200-220 gr.saját készítésű főzelékek+higított gyümölcslé

15.45.:uzsi,100-120 gr.gyümi+szopi

18.30.:vacsi,200 gr.tejpép+pici szopi

20.00.:pici szopi


2010. jan. 26. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik,de én tejpép helyett valami komolyabbat adnék neki.Ha jól alszik,akkor OK,de ha éjjel felkel,akkor inkább az utolsó szopi előtt adnék neki valamilyen laktatóbb hamit.
2010. jan. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ugyan így csinálom, csak a vacsi fél 8 és az altató szopi 9-kor van nálunk.

De ez teljesen jó, ahogy a rendszered van.

2010. jan. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Első válaszoló:te milyen laktatóbb hamit adsz neki vacsira?Minden éjjel 4szer megébred,de cumit adok neki és már alszik is vissza.
2010. jan. 27. 08:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint jó ez a napi étrend!

Az én babám is lassan 7 hónapos és a mi étrendünk is hasonlóan alakul. Csak én a mennyiségekkel vagyok bajban! Nem tudom pontosan, hogy mekkora adagokat adjak neki, amitől jól is lakik??? Eddig elég volt, hogy reggel csak szopizott 9 körül, majd utána az ebéd következett a délelőtti alvás után. De mostanában délelőtt

nagyon nyűgös (valószínűleg éhes), ezért be kell iktatnom valami kis tízórait. Illetve a délutáni szopizás is kevés.

Az első válaszolótól én is kérdezném, hogy milyen laktatóbbat lehetne estére adni??? (Sokszor ébred éjszaka a kisfiam, sajnos!)

2011. febr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!