Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autós üléssel kapcsolatban...

Autós üléssel kapcsolatban nem tudok dönteni, hogy mi legyen?! S:O. S.

Figyelt kérdés

Fiam még csak 7 hónapos múlt, még nem tud ülni,bár erőlködik, viszont már elmúlt 11 kg is! Értelemszerűen kinőtte a hordozót, most vennénk ülést autóba, de nem tudom ,hogy milyet. Nézzek még 0-tól....esetleg 0-25 kg-osat vagy már a 9-től valót... abból van olyan, ami dönthető annyira hogy ülni nem tudó gyereknek is jó? Vagy a még gyenge gerince miatt veszélyes, ha menetiránnyal szembe kötöm be?


Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!!!


2010. jan. 26. 09:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Húú Lányok, nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat! :) Hát, nem egyszerű... Azt mondjátok, hogy a 0-25 kategória nem jó...? Espiro Optimát láttam, volt aki dícsérte. Most akkor nem tudom mit csináljak :( Merjem beletenni 9- menetiránnyal szemben...vagy sem?
2010. jan. 26. 11:41
 12/18 anonim ***** válasza:
Érdekes amiket irtok.Mi a babánk születése óta autósülést használtunk nem a babyhordózót.Sokkal stabilabb az ülés és mivel mi nagyon sokat és hosszú távon utazunk ,igy nem elég biztonságos, kényelmes a hordó.Ezért nem is igazán értem az okát akik nem ajánlják ekkora babának a gyerek ülést.
2010. jan. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Gondolom Te 0- tól gyerekülést használsz! Ők meg azt mondják, hogy a 9-től ülést nem ajánlják, menetiránnyal bekötve. Én is azon gondolkodom, hogy olyat veszek.


Te milyet használsz, utolsó hozzászólóm? :)

2010. jan. 26. 12:08
 14/18 anonim ***** válasza:

09:59-es vagyok.

miért, a 0-13 meg a 0-18 meg a 0-25 az nem gyerekülés? :))) dehogynem!!

egyébként nagyon jó választás az espiro optima is, sokan veszik, gondolom nem véletlenül. de szerintem jobb a concord.


aki meg simán belerakná 9-18-asba a még nem 9 kilós babáját, az írja be a google-be, hogy "rear facing" és olvasson egy pár angol cikket arról, hogy mennyire balesetveszélyes menetiránnyal megegyezően utaztatni 9 kilót még el nem ért gyerekeket!!!

2010. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
11:14-nek üzenem (09-59-es vagyok megint), hogy az egy nagyon jó ülés, de nagy hátránya, hogy az viszont KIZÁRÓLAG háttal köthető be, nem tudom, hogy mit szólna hozzá egy 3 éves... :)
2010. jan. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Concord Ultimax mi ezt használjuk,mert hossza miatt 2 hónaposan kinőtte a hordozót!


Nagyon szeretem!

2010. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

12.04-es vagyok :d

[link]

Ezt használjuk.A kicsi lányom 7 hónapos lesz és őt csak menetiránnyal szemben tudom bekötni már,mivel 74 cm és háttal nem fér már el.Le van döntve az ülés fekvőre.A nagyobbikkal egy éves koráig háttal volt bekötve .Ki próbáltuk az eggyel nagyobb ülést hátal bekötve (a nagylányomnak az ülését ua. ez a márka.)de ugy is felpréselődött a lába.

Bocs, igen hülyén fogalmaztam az előbb.

2010. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Huhh, nem könnyű dönteni :) Mindenesetre köszi lányok!

Azt hiszem az espiro Optima lesz.... anyagilag jobban fekszik....

De akkor most az a lényeg hogy hány kiló a gyerek, a bekötés szempontjából, vagy hogy tud e már ülni...gondolom az utóbbi. Tehát ha a baba még nem tud ülni, de már elmúlt 9 kg, még köthetem előre, menetiránnyal háttal?

2010. jan. 26. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!