Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig aludt hálózsákban?

Meddig aludt hálózsákban?

Figyelt kérdés
Ha pedig takaróval alszik nem aggódsz,hogy megfázik az éjszaka,mert lerúgja magáról?
2010. jan. 25. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De én aggódok, mert pörög egész éjjel, ezért még mindig hálószákban alszik 19 hós lányom, és még egy jó darabig abban is fog...
2010. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A lányom kb 20 hós koráig aludt hálózsákban, aztán jött a nyár és ősszel már nem tettem bele. Most elvileg takaróval alszik, de mindig lerúgja, így a pizsama alá adok mégegy bodyt és zoknit is. De nálunk nincs hideg éjjel. Kisfiam takaróval alszik, de ő csak 4 hónapos és nem mozog annyit éjjel, hogy lerúgná.
2010. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1 éves lányom nem tűri meg magán a hálózsákot, a takaró is csak kb 5 percig van rajta, lerúgja magáról, ezért melegebben öltöztetem éjjelre. Hosszú ujjú body, hosszú ujjú rugi, meg egy talpas nadrág.
2010. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az en 1 eves lanyom sem turi a halozsakot sajnos ezert csak betakarom de ezt is 5 percenkent larugja, ejjel tobbszor fel kell keljek betakarni mert aggodom, hogy megfazik. Amig kisebb volt halozsakban aludt.
2010. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagylányom 10 éves,kisebbik lányom 8 éves koráig aludt hálózsákba :)Remélem a kisfiam is tartja ezt a jó szokást,most 14 hónapos.Így nem aggódtam soha,hogy kitakaróznak.
2010. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3,5 éves a nagyfiam, még mindig használ hálózsákot, ez engem is megnyugtat. A kicsi 13 hónapos, ő is zsákos. Már kicsi koruk óta szoktattam őket ehhez. Tavasszal, ha melegebb van, akkor vékony zsákban alszanak, télen vastagban. Praktikus és nagyon szeretem!
2010. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19 hónapos és még abban alszik.
2010. jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17hónapos és hálózsákban alszik első perctől.
2010. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20 hónapos,és világ életében utálta a hálózsákot(nyári baba,akkor nem kellett,ősszel nem tudtam bele tenni).A takarót is k.2 percig tűri meg magán,így talpas rugiban altatom.Ettől függetlenül még soha nem aggódtam,h megfázik(eddig nem is volt rá példa).
2010. jan. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15 hónapos és még zsákban alszik,ha nem veszi le magáról.:-)Ált.mielőtt mi lefekszünk,össze kell húzni a cipzárt rajta,mert lehúzza.
2010. jan. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!