Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha pizsamát adok a babómra...

Ha pizsamát adok a babómra (5Hónapos) kell alá rövid ujjú bady? És zoknit húzzak a lábára éjjelre? Idáig hálózsákban aludt de kinőttük. Ki hogy csinálja?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

vegyél új hálózsákot :)

Mi is kinőttük és vettem, mert abban tuti nem fázik meg, nem fogják lerúgni magukról a takarót! Én hosszú újjú badyban altatom és a hálózsák. tetejére pedig vékonyabb pléd. zokini nincs rajta.

2009. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
egy ujjatlan body és vékony hosszúujjú rugi. zokni nnincs alatta.
2009. ápr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp, hogy ne legyen kint a dereka. Én adnék rá zoknit, mert kitakaróznak éjjel, ezért vagyok én is hálózsák párti, én biztos vennék egy újat, ami jó neki.

Vagy altasd ujjatlan badyban és hoszsu rugiban, ez alá nem kell zokni sem, kényelmesebb.

2009. ápr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 4 hós kora óta csak egy pizsi gatyóban és egy rövid ujjú bady-ban altatom, pizsoma felső rész nélkül. Ezt szoktuk meg, nem bír többet el...Betakarni egy vékony, de polár takaróban, zokni nélkül. Mi is kinőttük anno a ruginkat, de ő útálta, nem tudott benne szabadon mozogni. Ez sokkal jobb.

9 hós manó anyukája: Koba

2009. ápr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én most raktam el a vastag hálózsákot, mert 23 fok van a lakásban, így az nagyon sok neki. Egy rövid ujjú body-t, egy ujj nélküli pamut rugit és egy vékony plüss hálózsákot adtam rá éjszakára. A takarót nem szereti a drágám, állandóan vagy lerúgja, vagy a feje búbjáig húzza. :)
2009. ápr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!