Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez már mászásnak számít?

Ez már mászásnak számít?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5,5 hónaposan kezdett el kúszni, úgy hogy a két kezével hason húzta előre magát, a lábait alig használta (ezt neveztem én fókázásnak). 7 hónapos múlt mikor elkezdte, hogy váltott kézzel és lábbal halad előre, a hasa nincs teljesen a padlón, de nem is nyomja fel magát teljesen, az alkarján halad előre úgy mint a kommandósok. :) Remélem érthetően írtam le. Ez még mindig a kúszás kategória vagy már mászásnak számít? A napokban kezdte el, hogy feláll négykézlábra és úgy hintázik.Most múlt 7,5 hónapos.
2010. jan. 25. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez még kúszás lányom is sokáig kúszott mire átváltott mászásba.Ott is eltelt kb 2-3 hónap a himbálózás viszont már előszele a mászásnak.
2010. jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Mindegy,hogy minek hívod,az a fontos,hogy mozogjon és újakat csináljon.
2010. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még kúszik, akkor mászás, ha a keze nyújtva van.Lehet, hogy először nem szabályosan mászik majd. Kisfiam 9,5 hós korától úgy mászott, hogy az egyik lábát maga alatt hagyta, és úgy húzta magát, ki is sebesedett a bokája szegénykémnek. 10 hósan mászott rendesen.
2010. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ez még kúszás:)

viszont a hintázás után a következő lépés a mászás, úgyhogy várhatod azt is hamarosan:)

2010. jan. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2010. jan. 25. 18:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Az en babam honapokig allt negykezlabra, es hintazott elore hatra, azt hittem, hogy ez a gyerek soha nem tanul meg maszni. Pont 8 honapos volt mikor vegre nekifogott maszni.

Szerintem nektek is beletelik kell 1-2 honapba mire megtanul maszni.Udv.

2010. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocs javitok:

Beletelik 1-2 honapba.

2010. jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is! Nem baj, nem akarom én siettetni. :) Mivel már 5,5 hónaposan kúszott ezért gondoltam, hogy mostanra már biztosan mászni fog.
2010. jan. 25. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!