Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam mindjárt 1 éves és...

A kisfiam mindjárt 1 éves és nem mászik. Mikor kezdet a gyereketek mászni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 17:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem kellene ijesztgetni a kérdező anyukát!

Minden baba más és más!

Az én lányom is 11hós kora után kezdett el mászni!

Járni kapaszkodva 10hósankezdett,egyedül 12,5 hósan!Okos értelmes baba!

Semmit kell erőltetni,ő érzi mikor minek jött el számára az ideje!

Csak nyugi!!

2010. jan. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

nincs ijesztgetés itt.

de azzal többet használnánk, ha azt írnánk, hogy áááááá, dehogy gond, semmi baj, ne foglalkozz vele, majd mászik 2 évesen?! miért kell álszentnek lenni?!

2010. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 5 hónaposan mászott hat hónaposan felállt magától rá 1-2 hétre lépegetett dec. 31-én magától elindult. Most 10 hónapos. Abból semmi gond nincs ha elviszed dokihoz. Legfeljebb megnyugodsz, hogy kicsit lusti a gyerkőc. Én nagyon aggódtam, hogy ilyen korán kezdett el mindent. Az sem jó, de magától csinálja, így nem nagyon aggódom.
2010. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
5 honaposan kezdett kuszni, 8 honaposan maszni es 10 es fel honaposan indult el. Szerintem nem artana megnezetni egy orvossal.
2010. jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nemrég volt a TV-ben egy színésznő, akinek a fia 10 hósan még nem mászott, elvitte orvoshoz, és kiderült, hogy nagyon lazák az izmai. Azóta tornára járnak, és nagyon szépen fejlődik a kisfiú. Szerintem is nézesd meg. Persze lehet hogy semmi baja nincs, de te is csak akkor nyugodsz meg ha megnézeted vmi szakemberrel.
2010. jan. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 6 és fél hónapos és kb 3 napja "mászogat". Most kezdte, még ügyetlen, az egyik lábát jobban behajlítja mint a másikat, így kicsit el is dől, de azért halad. Viszont nem kúszik, hanem használja a lábait. Szerintetek az is baj, ha a kúszás marad ki?
2010. jan. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az enyém 11 hónapos lesz és nem mászik, nem áll fel, nem ül fel.

De ha leszáll az ágyról megy magától.

Járunk tornára, de azt mondják nincs semmi baja.

2010. jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is nézesd meg. Ilyenkor már vagy felállni vagy mászni vagy valamit kellene csinálnia. Most még gyorsan lehet segíteni a babádon valami gyógytornával!

Az enyém 8 hónaposan kezdett mászni, utána fel is állt, és el is indult nem sokra.

2010. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!