Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam mindjárt 1 éves és...

A kisfiam mindjárt 1 éves és nem mászik. Mikor kezdet a gyereketek mászni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 17:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

8 hónaposan. Ha a fiad kúszott, az egyenlő a mászással, ha a tanulási nehézségek miatt kérdezed.

Miket csinál már a fiad?

2010. jan. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
6,5hónaposan kezdett kúszni, majd egy hét elteltével mászni. Nekem ez a majdnem egy év soknak tűnik,szerintm nézesd meg dokival.
2010. jan. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

14 hósan mászott, 16 hósan járt. Van ilyen, teljesen egészséges a fiam.

Kérj tanácsot orvostól tornára, terápiára...

2010. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Érdemes megnézetni: Az ismerettségi körömben van egy kisfiú aki 1 éves korában is csak a fenekén csúszott (voltak orvosnál aki azt mondta RÁNÉZÉSBŐL MEGÁLLAPÍTVA hogy lusta) majd egyik napról a másikra elkezdett járni. A mászás teljesen kimaradt! Most az iskolában derülnek ki a bajok.....súlyos lemaradása van a tanulásban kortársaitól! Nem ijesztgetlek csak azért írtam hogy te még időben utánajárhass EGY jó dokinál!!!!
2010. jan. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Kuszni kuszik hátrafele és mindent elér amit akar elöre is csak nem mászik máskép értelmes mindent tud és komunikál.
2010. jan. 25. 17:44
 6/18 anonim ***** válasza:
10 hósan kezdett mászni kisfaim. Egyébként én sem másztam, és semmi gondom, semmi tanulási nehézségem nincs.
2010. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
17%

már réges régen el kellett volna vinned orvoshoz.

6,5 hónaposan mászott az én babám.

nagyon le van maradva a tiéd.

vidd orvoshoz

2010. jan. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az én fiam 6 hónapos kora óta mászott.Vidd el mindenképpen.Gyógytornával rendbe hozzák,ha baj van.
2010. jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

szia


a fiam 1 évesen kezdett el mászni.

egészen 9-10 hós koráig nyugodt voltam, hogy na majd most de nem így volt ezért legalább 3-4 orvosnál is jártunk neurulogusnál, gyógytornásznál (2-nél is) senki nem talált semmi bajt, nem értették mi lehet a baj minden héten rendszeresen jártunk tornára, aztán jött a karácsony kimaradt 3 hét az ünnepek miatt ez a az első torna nélküli héten felült magától amit eddig nem tudott, következő hétre elkezdett kúszni rá 2 napra mászni, a harmadik héten felállt...


Most 3 hete múlt 1 éves és olyan gyorsan mászik hogy győzőm utol érni :)

persze abból nem lesz gond ha megnézeted dokival, de nem aggodj nagyon egyáltalán nem biztos hogy baj van vele....

lehet hogy ő is lustább...

remélem hamar mászni fog, türelem és kitartás!

2010. jan. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia!

5 éve a nagyobbik fiamnak is kimaradt a mászás,és ő is hátrafelé kúszott.

Ezt mindenképpen fejleszteni kellene,mert később komoly problémái lehetnek.Nem megijeszteni akarlak....

Legalábbis az én fiamnak úgymond "tanulási" nehézségei vannak.


Nekem is most feltűnőbb,hogy a picinek minden mozgásforma meg volt,a szokott időben.Ő 7,5 hónapos korában kezdett el mászni,előtte a könyökén kúszott

2010. jan. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!