Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kezdjek hozzá?

Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Lányom lassan egy éves és gondolkodtam a tehéntej bevezetésén. Tanácstalan vagyok hogy hogyan kezdjem,és ehez kérnék tanácsot. Sajnos anyukám és én is érzékenyek vagyunk a tejre, ezért tartok tőle egy kicsit,hogyan fog reagálni az Ő szervezete. Esetleg várjak még 1,5 éves koráig? Ha elkezdem hogyan csináljam? Tegyek a tápszerbe egy keveset?
2010. jan. 25. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én nem lacafacáztam, kb 13 hós korában egy kortyot kapott. Nem ízlett neki. Néhány nap múlva újra próbáltuk, szép lassan megszerette. Nem rabolt rá rögtön, úgyhogy nem kellett azon izgulnom, hogy bírja-e vagy nem. (az is igaz, hogy a mi családunkban nincs allergiás) Úgy gondolom, hogy mindegy, hogy egy tömény kortyot adsz neki, vagy ugyanazt a mennyiséget vmiben felhigítod, ugyanazt a "dózist" kapja.
2010. jan. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Először adok neki pár kortyot és nézem a hatást...

Remélem nem lesz nála semmi baj,ahogy nálunk.

2010. jan. 26. 13:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!