Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A foga miatt van mind ez?...

A foga miatt van mind ez? Meddig fog tartani? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amúgy nyugodt babám kb 5 napja egész nap nyügös és sírdogál, nem eszik úgy mint máskor, nem kakil, sokat nyálzik, nem lehet lekötni semmivel, a keze állandóanna szájában, mindíg cumit akar, és hogy dajkáljuk de van hogy akkor is nyüszög... ez mind a foga miatt van ugye? De nem látok semmit az inyén... meddig fog ez tartani? Dajkáljuk egész nap de mostmár egy kicsit elfáradtunk... Hogyan kezeljem?

5 hós baba anyukája


2010. jan. 25. 13:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is uez a helyzet.Még annyi, hogy ma óránként elalszik.Bizti a foga, mert én mintha látnék egy fehér pöttyöt alul, és a hűtőrágóka is azon a részen nagyon nyikorog.Én hűtőrágókáztatom, és sima rágókát is használunk.Ja, és az ujjammal is masszíozom.Kenegetem Dologéllel, de már a Dentinoxon és a Panadol baby-n gondolkozom.

Te nem masszírozod az ínét, mert ha akkor megnyugszik, akkor nálatok is a fog miatt nyűgös szegény.

2010. jan. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!