Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dunakeszis anyukák, nektek ki...

Dunakeszis anyukák, nektek ki a gyerekorvosotok?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnének,mert én a miénkkel nem vagyok megelégedve.
2010. jan. 25. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem Téglássy Terézia(nem tudom hogy írja). Én meg vagyok vele elégedve. Ha hívom, felveszi a telefont, tanácsot ad szívesen. nem ráz le a rendelőben sem. Ki is jön ha kell de jobban szereti ha mi megyünk.

Tudtommal sokan nem szeretik de nekem még eddig nem volt vele bajom szerintem teljesen jó. Szerencsére nincs sok dolgunk vele de nem tudok rá rosszat mondani.

Neked ki?

2010. jan. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia.Mi a Jánosfi Évához járunk,de nem vagyok vele megelégedve.Össze vissza beszél.Az egyik hónapba ezt mondja a másikba azt.Apro dolgokbol óriási problémát csinál.Nem tudom hogy lehet-e orvost váltani ilyenkor?!Fél éves a kisfiam.
2010. jan. 25. 12:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahh, ismerem őt is mert egyszer oltást kellett adatni a lányomnak, Téglássy beteg volt és Ő helyettesítette. Nem akarta először beadni ott "könyörögtünk" mert rota oltás volt és kiszaladtunk volna az időből ha nem adja be. Nekem elég szigorúnak tűnt. Mondta, hogy nagy a kutacsa a babámnak (pedig csak 5 hónapos volt), Téglássy nem mondott ilyet, hogy nagy lenne. Na, mindegy.

Az a baj, hogy ahová én járok az nem a Barátság úton van. Hanem a Fóti úton. Ha gondolod megadom elküldöm priviben a a doktornőnek és megbeszélitek, hogy hogyan működne ha átjelentkeznél hozzá vagy tud-e vállalni egyáltalán.

Nekem a védőnő anno nagyon ajánlotta Balogh Andrea doktornőt, Ő ott rendel nálatok ha minden igaz.

2010. jan. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj, bocs csak itt mászkál a baba...szóval elküldöm priviben a dokinő telefonszámát ha érdekel.
2010. jan. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!