Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csecsemő fülbelövés bármelyik...

Csecsemő fülbelövés bármelyik évszakban tanácsos?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy nem viseli meg őket, nem betegszenek le miatta? (nem gyengül le a szervezetük pl. ha fülgyulladás lesz miatta? ) Mert ha igen, akkor gondolom jobb nyáron, mikor kevesebb baci van?
2010. jan. 25. 10:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Enyém decemberben született, és 2 naposan már kapott fülit, még a kórházban. Nem gyengülnek le ettől a babák, nem olyan hatalmas nagy gyulladás az. Amúgy az enyémnek be se pirosodott.
2010. jan. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Siz en aranymuves vagyok!Tartsd kekszeszben ket napig a fulbevalokat ,semmi gond nem lesz,barmikor lehet csinalni!
2010. jan. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bocsi:szia
2010. jan. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányomnal 11 naposan volt mikor a fülbelövése volt éppen aludt fel sem kelt rá, nem lett semmi baja a füle sem gyulladt be.Azt a fülbevalót amit akkor kapott 3 hétig kellett hordani aztán beraktam neki amit én vettem.
2010. jan. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11:42-es vagyok novemberben volt.
2010. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én azért megvárnám a sapkamentes időszakot.
2010. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyik évszakban sem ajánlott. A babát nem érdekli a fülbelövés, viszont fáj neki, és szenved tőle. Akkor legyen fülbevalója, ha ő kéri. Addig csak magadat valósítod meg, és arra inkább a tamagocsi való, nem a kisbaba.
2010. jan. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

Nem hiszem, hogy magát valósítaná meg persze aki fülbevalót szeretne a kislányának :o)

2010. jan. 26. 09:38
 9/12 A kérdező kommentje:
Az utolsó megjegyzést beírónak nem tudom szó nélkül hagyni, hogy milyen gyerekes megjegyzés! (szemellenző nélkül szebb ám a világ:o)
2010. jan. 26. 09:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Aha, gyerekes. Tetováltatni is fogod? Az olyan felnőttes, nem?
2010. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!