Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem orvoshoz? 4 hónapos a...

Vigyem orvoshoz? 4 hónapos a Kisfiam. Kicsit meg van fázva.

Figyelt kérdés

Picit köhög, tüsszög. Az orrát szívatom kb. 4 alkalommal (tegnap kezdődött). Még hőemelkedése sincs. Ugyanolyan jókedvű, vidám, mint mindig.

Dokihoz nem szívesen vinném a beteg gyerekek közé. Szerintetek jól csinálom? Vegyek esetleg stodal szirupot? Cebion cseppet kap, naponta 10 cseppet.


2010. jan. 25. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak akkor viszem, ha lázas is. Igen, a Stodal biztosan jó lesz, emellett ajánlani tudom az Euphorbium orrsprayt ( nem csak feloldja a váladékot, hanem a nyálkahártya duzzanatot is csökkenti).
2010. jan. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs hőemelkedése és jókedvű, akkor elég amit csinálsz, bár én parás vagyok, ilyenkor mindig kihívom a dokit, semmiképp nem viszem be a rendelőbe. Te nem tudod megbeszélni vele, hogy kimenjen hozzátok, és legalább ránézzen a babára?
2010. jan. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A doki mit mondana? Teljesen felesleges elvinni a betegek közé.

Nekünk ilyenkor az alábbiakat javasolja:

Cebiont emelni, 3*15 csepp mehet

2*1/2 B6 vitamin porrá zúzva,

Ca-kid, mondjuk olyan 2*2-3ml

Beadhatod az egész kotyvalékot mondjuk Normaflore-al.

És persze megy a Vigantol napi egy csepp.

És orrszívás, mindig orrspray használata előtte!

2010. jan. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
B6 vitamin nem megfázásra van.......
2010. jan. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Én is úgy gondoltam,amíg nem lázas, addig nem viszem. Kihívatni nem tudom, meg nem rosszabbodott a helyzet tegnap óta. Csak kíváncsi vagyok, a többi anyuka mit tesz ilyenkor. Nem vagyok túl aggódós anyuka, de felelőtlen sem szeretnék lenni.
2010. jan. 25. 09:02
 6/7 anonim ***** válasza:
én se vittem el. cebion, stodal, babyluuf balzsam, sterimar orrspray, orrszívás. egy hét alatt múlt el.
2010. jan. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valóban, nagyon okos észrevétel, a B6 vitamin nem megfázásra van. Immunerősítésre. Asszem a máj működését erősíti és ahogy a dokink mondja, ilyenkor minden szervre szükség van, minél jobban végezzék a dolgukat. Hát ezért.
2010. jan. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!