Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez a babam combjan?...

Mi lehet ez a babam combjan? Vajon normalis, vagy vigyem orvoshoz vele? Kb. ket honapja van, most negy honapos.

Figyelt kérdés

Kep :


[link]


2011. jún. 27. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
hemangioma talán
2011. jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha most 4 hós és 2 hónapja van, akkor a háziorvosnak és a védőnőnek is látnia kellett már, mivel most voltak a kötelező oltások. Ők nem mondtak semmit? De ne haragudj! Egy ilyennel miért vársz 2 hónapot? Nekem első ránézésre olyan mintha anyajegy vagy véraláfutás lenne. De lehet hülyeséget írtam. Nem tudom mi lehet ez :(
2011. jún. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is hemangiómának tűnik. A kisfiamnak is van, születésekor csak egy picit volt pirosabb a bőre, aztán megduzzadt és vörös lett. Most 8 hós és halványodik, szépen szívodik fel.

Azért én megmutatnám az orvosnak.

2011. jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aki adta az oltast nem tudta mi ez. Megkerdeztem a vedonot, de O csak annyit mondott, hogy amig nem novekszik, addig semmi gond nincs vele. De evvel nem nyugtatott meg.
2011. jún. 27. 23:27
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, utanaolvastam a hemangiomanak, ugy latszik, tenyleg az. Remelem nem fog novekedni.
2011. jún. 27. 23:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Lányomnak is van, de ne nem ekkora hanem egy 20 forintos nagyságú. Lehet még nagyobb is. Születésekor csak egy lila folt volt, aztán hólyagosodott, növekedett és elkezdett felszívódni. Most 2 éves, már nincsenek meg a hólyagok csak a foltja amiben látszanak a hajszálerek. Lassan szívódik fel, talán 10 éves korára teljesen eltűnik.
2011. jún. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vidd el bőrgyógyászhoz ő megmondja, hogy micsoda. Én csak akkor tudnék megnyugodni. :)
2011. jún. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! A kislányomnak születése óta van, a popsija felett. Látta orvos 6 hetesen, azt mondta, hogy ha nem növekszik, nem gond.
2011. jún. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!