Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt október 3-án szült...

Vannak itt október 3-án szült anyukák? Annak a környékén? Milyen a babátok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 06:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam szeptember 28-án született. A kis keze állandóan a szájában van, ami a keze ügyébe kerül egyből tömködi a szájába. A hátáról az oldalára tud fordulni, a hátáról a hasára még csak félig (pedig 8 hetesen már megcsinálta több napon keresztül). Sokat játszik egyedül is elvan egy darabig, de nyilván jobban szereti ha vannak körülötte. Imádja ha énekelünk neki, Ő is sokat "beszél" és rengeteget vigyorog. Viszont az evéssel küzdünk (csak anyatejes), nappal 2 óránként eszik, éjszaka újabban akár 3x vagy 4x is felkel. Így nem sokat tudok pihenni, a napi teendőimet azért nagyjából el tudom végezni. A sétát utálja, mármint azt, hogy úgy be van öltöztetve, hogy mozogni sem tud, így sokszor ordít 10 percet és csak utána tudunk rendesen sétálni. 2 hete 63 cm volt és 5640 g. 48 cm-rel és 3170 g-mal született. Ennyi nagyjából. Ti hogy vagytok?
2010. jan. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

az én babám október 3án született, 4kg-val 56 cm-rel, most 7kg és 64cm volt... :-) csak anyatejes és kis vasgyúró!!!!

az éjszakákat átalussza már 1hetes korától, imád a középpontban lenni, rengeteget "beszél", ha nem rá figyelünk sikítozik, tárgyakat megfog, mindent venne a szájába! még nem fordulunk (mint kiderült a kötöttebb izmai is közrejátszódnak, a fekvést nagyon unja, állandóan ülne!

nagyon nyugodt kisbaba (a dokinénink ezt mindig dícséri:-)), nem sírós baba, és ő apukája tündérkéje!

2010. jan. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam is szeptember 28-án született, császárral, 3.500 gr-mal, és 50 centivel. Most 68 cm és 7.400 gr. Sajnos a császár miatt későn indult be a tejem, ezért kezdettől fogva tápszert is kapott. Hamar kiderült, hogy világ összes teje kevés lenne neki, olyan étvágya van. :) Rengeteget gőgicsél, vigyorog, bugyborékol, ömlik a nyála, rágja az öklét, és mindent azonnal tuszkol a szájába. Imád ücsörögni, egyébként hason alvó. Most kezd átfordulni hasról hátra és fordítva. (Időnként segíteni kell neki, de már párszor sikerült magától megcsinálnia.) Szeret sétálni, ahogy tologatva van a kis valaga, azonnal elalszik. Alapvetően jó baba, bár esténként 7 után nyűgös, olyankor csak kézben van el. Az éjszakákat 5 hetes kora óta végigalussza. Mostanában kezdjük bevezetni a főzelékeket, gyümölcsöt már lassan két hónapja eszik. Nem tudom, ki van fent az iwiw-en, ha van kedvetek, nézzétek meg a kis gézengúzt, Rajczi Attila néven megtaláljátok.

Banyuci

2010. jan. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Az én kislányom szeptember 29-én született császármetsszésel, 2550 gr-al és 48 cm-el. 3 hete volt 61cm és 5500gr. Hátáról az oldalára fordul, nyúl a játékai után és meg is fogja Őket. Vigyorog, Kacarászik, gagyog és sikítozik ha nem vagyunk mellette! Az éjszakákat 2 hónapos kora óta végig alussza. 2,5 hónapos kora óta küzdünk a fogával, emiatt sokszor nagyon nyűgi, már látszik, de egyszerűen nem tör át!Röviden ennyi!

Gratula mindenkinek a babájához!!

2010. jan. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Banyucinak üzenem, hogy a kislányom nyálcsorgatva nézte meg a babókád képeit!! :-) :-D
2010. jan. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Csak nem egy kis menyasszonyt találtunk? :D

Banyuci

2010. jan. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mostanság már semmit nem lehet elég fiatalon elkezdeni!!! :-D
2010. jan. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Az én kisfiam is okt. 3-án született, 3710 g-mal és 52 cm-rel. 3 hónaposan volt 7 kg és 65 cm. Csak szopizik. Éjszaka ált. egyszer kel, de simán visszaalszik. A napközbeni altatással vannak gondok, csak kézben hajlandó elaludni. Hasról hanyatt fordul és hátról oldalra is. Megfogja a tárgyakat, és a szájához veszi. Nagyon szereti társaságot, de 15-20 percig akár egyedül is elvan. Attól függ milyen napja van. Az biztos, hogy legjobban kézben szeret. És nagyon frontérzékeny, ilyenkor elég nyűgös, sokat sír. Egyébként jó baba, sokat mosolyog, nagyokat sikogat, és mondja a magáét babanyelven.
2010. jan. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én kicsi lányom is október 3.-ai. Pontosan 14 óra 3 perckor született, 4 kg-al és 54 cm-el. Most 6 kg és kb.63 cm. Imádni való kis prücsök. Igazi kiscsaj. Csak akkor hisztizik ha kell neki valami (kaja, tiszta pelus, játék :D ) Amúgy nagyon jó baba. 3 hetes kora óta átalussza az éjszakákat. Igaz kb. egy hete felkel 2 óra felé, de amint vissza kapja a cumit rögtön vissza alszik. Már három hónapos kora óta hátról hasra fordul és néha már vissza is. Szájába vesz mindent amit ér. Már most nagy szája van. Mostanában nagyon szeret brümmögni. Egyébként anyatejes, mást még nem eszik. Az iwiwen ő is fenn van, Szakács Maja Emma.
2010. jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
07:52es vagyok! utolsónak üzenem a mi babánk is Maja, csak ő Maja Zsófia :-)
2010. jan. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!