Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós kislányom lezabált és...

10 hós kislányom lezabált és kihányta a tejet. Mennyi idő múlva etethetem meg újra?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:

"lezabált" ? :D

Mármint úgy érted,kiszívta a melledet?

2010. jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocs,de elég ˝fura˝ a kérdés...
2010. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit zabált le, vagy be? Tejet? Vagy mást, és utána tejet ivott? Fogalmazd meg lécci a kérdésed rendesen, így lehetetlen rá válaszolni.
2010. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát fél 7-kor bevágott 220 ml tejpépet, aztán még evett pár falat kenyeret, fél 10-kor tettem cicire de addigra már rohadt sok tejem lett, mert egész nap nem szopizott, úgyhogy sok volt ez már neki és kihányta az egészet. Így aludt el. Viszont tuti nemsoká felébred és csak cicin szoktam tudni visszaaltatni.
2010. jan. 24. 22:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyugodtan kínáld meg cicivel, ha felébred. Annyit fog kérni, amennyi jólesik majd a kis gyomrának.
2010. jan. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Férfi vagyok, de annyit én is tudok, hogy meglehet etetni utánna. Várj vele néhány percet. A visszabukás természetes dolog.

F/23

2010. jan. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Jó éjt!
2010. jan. 24. 22:36
 8/8 anonim ***** válasza:
nem lezabált,hanem be zabált.csak a rend kedvéért.ahogy írtad,az a mennyiség amennyit evett az sok.220 tejpép rengeteg,és még utána evett is,ha ilyen kis torkos,többször adj inkább neki kevesebbet.megüli a hasát.A tejpép,meg még bent dagad is.abból alapból ne adj sokat.
2010. jan. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!