Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etethetem uvegbol a babamat,...

Etethetem uvegbol a babamat, es amit meghagy meg elrakhatom kesobbre vagy ki kell dobni?

Figyelt kérdés
eleg rossz evo a babom es emiatt mindig fel uveg bebikajaat melegitek neki,valamikor 1 kanalal eszik belole valmikor pedig keves,de mire felmelegitem az uveg masik felet akkora mar nem kell neki,de ha ott lett volna es megallas nelkul adtam volna tovabb akkor meg evett ,ezrt gondoltam hogy uvegbol amennyi jol esik neki.
2009. ápr. 27. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Szia!Nálunk is ez van,én megmelegítem az egészet a tányérkájában,és amit meghagy azt délután vagy este még odaadom neki.Semmi baja nem lesz tőle,de csak aznap használd fel.
2009. ápr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
én ugy csinálom hogy,kb. a felét kiöntöm a kis tányérjába és megmelegitem mikroba az üvegben lévöt pedig magam mellé teszem és ha ugy látom hogy eszik és kell még akkor az üvegböl veszek még ki egy keveset hozzá és igy nem megy pocsékba ha a te babád nagyon keveset eszik akkor csak egy negyed részt vegyél ki majd hagy magad mellet a töbit de ami megmarad azt nyugottan elrakhatod a hütöbe és még annyit hogy tiszta kanalat használj külön a bébi étel kivételéhez igy nem lesz semmi baja másnap se az ételnek és nem kell kidobni
2009. ápr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Az üvegekre rá van irva!Felmelegités után nem tárolható.Ne egyen üvegböl,de ha igen azt mind odda kell adni,vagy ki kell dobni.A nyálas kanál érinkezik a többi kajával,és igy elöbb megromlik.Még ha gyümölcsröl is van szó amit nem kell melegiteni.Én egy üvegtálbol etetem kb.1 dl-es,abban melegitem.
2009. ápr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan még aznap odaadhatod neki.Én ha főzök neki és nem eszi meg mind,később a maradékkal megkínálom és ha nem eszi meg akkor öntöm a kutyának.Semmi baja nem lesz tőle.
2009. ápr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat,de ezzel most nem lettem okosabb ez egyik irja szabad a masik irja nem...
2009. ápr. 27. 12:22
 6/6 anonim ***** válasza:
ha tiszta kanálal veszel ki az üvegböl akkor még azt elrakhatod késöbb de ne abol etesd a babát és ne avval a kanálal vegyél ki az üvegböl amivel eteted igy jo?
2009. ápr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!