Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányás után mennyivel etethete...

Hányás után mennyivel etethetem újra?

Figyelt kérdés
2 hetes babám az elöbb hányt. Ez hányás mert darabos volt mint a túró. Azóta üvölt. Félek, hogy megint hányni fog, hiszen még nem nyugodott meg a gyomra. :( Vagy mégis megetessem?
2010. szept. 20. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:

bukás: ha kifolyik a szájából, hányás: ha sugárban jön.


tehát az nem számít, hogy milyen az állaga.


mellre teheted, hogy megnyugodjon, semmi baja nem lesz

2010. szept. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az első válaszoló írta, bukott a baba.

Ha hányna sugárban hányna fél méterre is elmenne.

Nekem lányom minden kajálás után bukott, volt hogy rengeteget, ilyenkor még nem zár rendesen a gyomruk, és ahogy fereszed a válladra büfizni bukik kifolyik a száján a tejcsi.

Mindig szopi előtt pelenkázd át, óvatosan büfiztesd, nem gond ha bukik ne ilyedj meg! Sőt most ha átöltözteted megmozgatod megint bukik majd mert tele a gyomra és vissza jön!

Ilyenkor nem kell megint megetetni várj 2 órát és ismét cici, hagy eméssze ürüljön a gyomra ami benne van eméssze meg.

Én oldalt altattam a gyereket, ha bukna kifollyon a szájából, ha három alszik vissza félre nyelheti, hason pedig még nem tudja felemelni a fejét ha oda bukik, meg nyomja a pociját ha hason van megint bukhat

2010. szept. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát egy picit vitatkoznék. az én babám is hányt, de nem ment el fél méterre, és nem sugárban, csak többször öklendezett, és minden löketnél kijött belőle kb fél deci tej, szoval kihányta az egész kajáját és nemcsak bukott. nálunk egyébként a bukásnál szokott darabos jönni. én akkor tettem cicire újra, mikor már kérte a kaját, kb fél ora telt el a hányása után.
2010. szept. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!