Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hamé-s almapürétől volt a...

Hamé-s almapürétől volt a babátoknak hasfájása? Nem tudom mi lehet a baj!? Hosszú, de kérlek, nézzétek meg!

Figyelt kérdés

5 hós babámnak már 3 napja adtam kóstolni almát,almalevet,de ma adtam először bolti konzervest,ízlett neki nagyon,gondoltam ma adok neki,amennyit kér,tízóraira.40 ml-t adtam,bár még kért volna,de gondoltam sok lesz egyszerre.Utána megivott 150ml tápszert.

Átmentünk nagyiékhoz,játszott,vigyorgott elvolt,bár dörzsölgette a szemeit.Kimentem a szobából,hogy hozzak neki egy kis teát,mire visszamentem úgy sírt,mint ha nagyon-nagyon fájna valamije.Hiába vettem fel,nem nyugodott meg,tisztára kiverte a víz,beletettem babakocsiba,és ringattam,10 percig sírhatott,aztán nagy hüppögéssel elaludt.Nagyon megijedtem.


Ilyen sírása volt múltkor is,mikor elmentem otthonról,apával maradt és hiányoztam neki.De akkor ahogy felvettem,megnyugodott.Most nem.Nem tudom,milyen ha fáj a hasa,mert nem volt még olyan.A kaja,és a sírás közt 2 óra telt el.Most holnap megint adjak almát,ha sír,akkor az volt,ha nem,akkor nem?Ez elég rosszul hangzik.

Vagy ne adjak neki többet ilyet?Lehet,hogy nem is ez volt a baj?


A legjobban az zavar,hogy már 5 hós,rengeteget foglalkozom vele,csak vele,nem is csinálok már mást szinte,a párom segít a főzésben,takarításban,mert nagyon igényel a baba,és mégsem tudtam,hogy most miért sír,tehetetlenül álltam,és még apjával is vitáztam,hogy miért nem csinál már valamit.Teljesen káosz voltam.


2010. jan. 24. 22:21
 1/1 Timcsy01 válasza:

Szia!

A lányom holnap lesz 4 hónapos, én ma adtam neki először almalevet.Leturmixoltam, adtam hozzá egy kis forralt vizet, hogy hígabb legyen, és teaszűrőn átszűrtem. Kóstolónak 6-7 kanállal kapott, de semmi baja nincs tőle.Holnap adok neki pépet, és utána már teljes adagot kaphat. Aztán jöhet a sütőtök, őszibarack nektár. És utána a banán. Nekem így mondta a védőnő. a banán szorulást okozhat, ezért csak óvatosan szabad neki adnom.

2011. febr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!