Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nincs előjegyzés...

Tényleg nincs előjegyzés bölcsibe?

Figyelt kérdés
Jövő szeptemberben szeretném a babámat bölcsibe adni. A 2 bölcsődében, ahol érdeklődtem azt a választ kaptam, hogy megszüntették, az évekkel előbb történő előjeygzést, és konkrétan a tárgyévben (2011) kell jeleznem beiratkozáskor (kb. március), hogy vinni szeeretném a babámat. Ez mindenhol így van, vagy csak itt (Bp. XV.kerület). Szerintetek így mi a megoldás, bízni a jó szerencsében, hogy csak felveszik...
2010. jan. 24. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Debrecenben sincsen. Sőt még hónapokkal korábban sem tudják megmondani hogy lesz-e hely. Két hónappal a kezdés előtt tudtak felajánlani helyet.
2010. jan. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Itt a III.kerületben mi szeptemberben voltunk beíratni a fiamat, fel is írták egy füzetbe, és most tavasszal kell ezt megerősítenünk, hogy szeptembertől megy.
2010. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! De jó nektek, nem kell idegeskedned!! Tulajdonképpen arra gondoltam, hogy ha 2011-ben szólhatok csak, de ugyebár más is csak akkor,... elvileg lehet esély rá hogy bekerülünk, ha odamegyek a beiratkozási napon amilyen gyorsan csak lehet...


A másik amitőkl nagyon tartok, hogy ugye most egy év lesz a GYED és GYES, azok a babák akik ebbe esnek, akkor lesznek 1 évesek, amikor az én babám 2, tehát amikor vinni szeeretném, szóval méginkább igény lesz a bölcsire.


Ami még kérdésem, hogy ha én márciusban jelzem hogy menne szept-től ,de vannak olyanok akik pont másr-tól, vagy ápr-tólé vinnék, akkor azok ugy előbb bent vannak, akkor én hogy férek be???? Vagy a bölcsi mindenképp szueptembertől kezd, annak is akinek a babája mondjuk márciusban 2 éves. Az enyém mondjuk júliusban lesz, és úgy akarom szeptembertől...

2010. jan. 24. 21:48
 4/10 anonim ***** válasza:

A lányom most menne szeptemberben.XVI ker.

tavaly szeptemberben iratkoztunk be, már akkor várólista volt.Beirt egy füzetbe, most januárban megerősitettem,és májusban lesz valami döntés hogy kiket vesznek fel, reméljük köztük leszünk.

2010. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy idén szeptemberben kéne jelentkeznem újra, hátha akkor már velem is foglalkoznak...
2010. jan. 24. 22:03
 6/10 anonim ***** válasza:
XIV. kerület. Szintén nincs várólista. Májusban lesz beiratkozás, kb. júliusban értesítenek, hogy felvették-e? Ha felvették, szeptembertől mehet. :(((( (én jövő márciustól szerettem volna... de hát ez nem kívánságműsor.
2010. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon jó, és ha nem veszik fel?? Kösd magadra? Én akkor irattam be amikor megszületett, és akkor is már csak 2 éves korára kapott időpontot. Ha idén akarnám beíratni, már nem tudnám.
2010. jan. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előtted író vagyok. Nem tudom én se, mi lesz, hogy lesz. Mindenesetre elég idegesítő helyzet. Ja, és persze a főnököm már MOST szeretné tudni, mikor tudok újra munkába állni... Mondtam neki, hogy júliusig várjon... de még akkor sem biztos, hogy azt tudom mondani, hogy szeptembertől számíthatnak rám...
2010. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát látom ez mindenhol probléma... :-(((

Szerintetek jegyeztessem elő jövőre több bölcsibe is?? VAgy, automatikusan kapcsolatban állanak ezek egymással, hogy pl. ok ide már nem fér be, akkor menjen mondjuk a másikba, mert itt a XV. kerületben 7 bölcsi van, úgyhogy esély talán csak van, hogy valahova beszorítják

2010. jan. 24. 22:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg erről a védőnődet, a miénk itt zuglóban legalábbis nagyon képben van, hogy ki hova, miért, mikor és mit érdemes. :) Hátha a tiéd is a "top"-on van a témában.
2010. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!