Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálsz, ha babád fürdés...

Mit csinálsz, ha babád fürdés előtt fél órával bekakil?

Figyelt kérdés

Tisztába teszed fél órára egy pelusba (mert ugye fürdés után már nem adom vissza rá, Murphy hogy úgyis belepisil) vagy hagyod addig benne? Esetleg előbb fürdetsz?

Egy kisebb babánál talán annyira nem gond fél óra eltolódás, de lányom 19 hós, megérzi, és mindig 7-8 között kakil, és 8-kor fürdünk.


2010. jan. 24. 19:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
Szia!Le a pelust és én a harisnyát hagytam alul és felette kapcsoltam a bodyt/hogy ne piszkálja a csat/.Mi 1 évesek vagyunk
2010. jan. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Előbb viszem pancsizni. De nálunk inkább fürdés után történik ez, miután szépen felöltöztettem:))
2010. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én tisztába teszem.
2010. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Kénytelen-kelletlen én is tisztába szoktam,de bevallom sajnálok egy pelust fél órára..

A meztelenkedés jó lenne, de össze is pisilna mindent, mert mndig van pisi a pelusban abban a fél órában...

2010. jan. 24. 21:06
 15/16 anonim ***** válasza:

Nálunk ilyen 1x fordult elő, hogy fürdés előtt éreztem a szagot, hogy bekakilt. 11 hónapos, és olyan elmélyülten, vidáman játszott, hogy hagytam 10-15 percet így játszani. Nem az új pelust sajnáltam volna, hanem nem akartam megszakítani a játékát. Egyébként mindig délelőtt kakil.

Ha a te lányod ilyen megbízhatóan pontos időpontban kakil, akkor már el is kezdhetnéd a bilizést, gondoltál már rá?

2010. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Már 8 hós korától bilizünk, hol sikerrel, hol nem, nem erőltetem. De az, hogy 7-8 között kakil, nem elég ahhoz, hogy bilire szokjon, mert előre nem szól, csak mikor már nyomja. Ha ügyes vagyok, még sikerül időben bilire tennem, de nem mindig.
2010. jan. 25. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!