Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon hasfájós egy hetes...

Nagyon hasfájós egy hetes babám. Nem baj ha mindíg hasra fektetem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a gyerekorvost. De alapból nem igazán szerencsés hason altatni a babát, mert nö a bölcsöhalál veszélye..
2010. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hasfájásra jó a hasonfekvés.

Enyém mindig hason aludt, bár nem hasfájás miatt, hanem mert máshogy nem volt hajlandó aludni. 14 hónapos, még él, nem halt meg bölcsőhalálban.

Úgy kell altatni a babát, ahogy Ő akar, nem ahogy az anyja akarja.

2010. jan. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy belekérdezek, de te mit adsz a babádnak hasfájás ellen? Az én babám 3 hetes, de szegényke nagyon szenved a hasa miatt.
2010. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan altasd hason, enyém mindig úgy alszik születése óta, mi légzésfigyelőt használunk és azzal lehet, a védőnő mondta, hogy éjszakára ajánlatos, mert ha "elfelejtene" levegőt venni akkor a légzésfigyelő segítségével megelőzhető a baj.
2010. jan. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Infacol, Gripe Water, Espumisan, valamelyik csak segít, meg tényleg a hasonalvás.
2010. jan. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy hetes kisbaba nem lehet hasfájós.Az én lányom az volt nagyon,úgy hogy még kórházba is beutalták,mert semmi nem hatott neki.Akkor volt 2,5 hónapos.Azt hittem,ha már eddig nem volt hasfájós nem is lesz,mert gondoltam én az már egyből az első 1-2 hétben jelentkezik.Elmagyarázta a doktornő,hogy a hasfájás nem kezdődik ilyen korán,elmondta már azt is hogy miért,de nem tudnám most leírni.Miből gondolod,hogy a hasa fáj?
2010. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Így van! A hasfájás vízválasztó hete a 2. Tehát, ha elmúlt már 2 hetes, és sír, miután jól lakott, akkor sajnos hasfájós lesz valameddig. Később is kialakulhat, de az esetek 90%-ban a 2. hét után jönnek a hasfájás tünetei. Ha 1 hetesen sír, akkor vagy éhes, vagy egyéb dolog a panaszkodás tárgya.
2010. jan. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hasfájásra - már ha tényleg a hasa fáj, és nem más gondja van - a melegítés nagyon jó. Meggymagpárna vagy az én gyerekeimnek bejött "Ducky", az első darabot még külföldről hoztuk, de nagy örömmel láttam, már itthon is kapható. Lenmagzsák van benne, amit fel tudsz melegíteni, meg hát kis kacsa formája van, amit azért - legalábbis nálunk - jobban elfogadtak a kölkök, mint egy sima "babzsákot". Szóval a meleg biztos jót tesz. (A'szem Ducky Duck volt a hivatalos neve ennek a cuccnak.)
2010. jan. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerencsére kezd jobban lenni,egy kis simi segít általában...no meg egyre jobban működnek a belecskék:)
2010. jan. 26. 16:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!