Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4-5 hónapos anyatejes babátok...

4-5 hónapos anyatejes babátok mennyit kakil egy nap? Normális, hogy megint minden szopi előtt van kaki vagy ez már hasmenésnek számít?

Figyelt kérdés
5-6* szopizik naponta.
2010. jan. 24. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyatejes babánál (amíg tisztán anyatejes) minden megengedett. Azaz a minden evés utáni kakilástól a heti egyszerig ok. Az enyém 4,5 hónapos és 4 naponta kakil. De nem minden baba egyforma.
2010. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 4 és fél hónapos, és napi 2-3-szor kakil. Ő inkább szopi közben vagy után szokott, nem előtte.
2010. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 4 hós, napi 1-5x kakil és tök változó, hogy mikor. Anyatejes ő is. Sőt néha zöld, van hogy nyálkás, és mostanában büdi is. Pedig csak szopizik, nem beteg, gőzöm sincs mi változott. A dokinéni legyintett, hogy biztos olyat ettem.
2010. jan. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekünk is szokott néha zöld, nyálkás és büdi lenni és én sem tudom miért???
2010. jan. 25. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!