Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónaposnál hasmenésnek...

16 hónaposnál hasmenésnek számít a napi 3-4 kaki?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sok gyümölcsöt eszik, ami idáig nem nagyon volt jellemző. Nem tudom attól lazább-e a széklete, vagy bekapott valami bacit, ami ugye a nagy melegben nem csoda. Kb. 2 napja van rendszerint 3-4-szer kaki, az utolsó már majdnem folyós. Normaflore-t adok az elég? Hétvégét jó lenne megúszni ügyelet nélkül. Mit lehet még ilyenkor tenni? Tejes dolgokat se adjak?
2010. júl. 24. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
az én lányom is 16 hónapos mióta megszületett neki 3-4 kakija van és híg valamikor hasmenés sőt...és voltam ezért orvosnál vele pont egyik nap, mert nem hagy nyugodni ez az egész, de azt mondták ilyen alkat,allergia kizárva a súlya gyarapsszik,de nálunk fogzás időszakában azért több szokott lenni!én azt tanácsolom neked jövőhéten azért vidd el, ártani nem ártasz vele.
2010. júl. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 fotucsok ***** válasza:
én kalcium-laktikumot vagy smecta port adtam neki. A smecta por nagyon jó, de csak egyszer-kétszer add és várd a hatást, mert utána megfogja a hasát nagyon
2010. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!