Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is hisztizik hasonlóan...

Másnak is hisztizik hasonlóan a 13 hó körüli babája?

Figyelt kérdés
Tegnap volt 13 hós, és pont most kezdte, hogy ha valami nem tetszik neki, akkor elkezdi beleverni a fejét a földbe vagy falba vagy ahol épp van, vagy mondjuk a saját fejét csapkodja és üvölt. nem szoktunk rá ilyenkor figyelni, de nem lesz ettől valami baja? Fizikailag értem. Nem fogja úgy bevágni a fejét, hogy valami baj érje?
2010. jan. 24. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A babák nem olyan buták, hogy készakarva kárt tegyenek magukban. Azért ne hagyd, hogy csapkodja magát, még ha komoly sérülést nem tud okozni magának! Tereld el a figyelmét valamivel, mondjuk egy játékkal, érdekes tevékenységgel!
2010. jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Nyakon kell önteni egy pohár vízzel, attól észhez tér. Nem akartam drasztikus lenni, de ez nálam annak idején bevált. hiába könyörögtem, hiába vettem föl, szeretgettem, de ez volt az utolsó lépés. Persze hogy megsajnáltam, de utána nem verte magát a földhöz az biztos.
2010. jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kislányom 14hós és kb. 12,5hós kora óta csinálja ezt!Bár nem ennyire drasztikusan mert ő csak a saját fejét paskolja és közben nyavalyog!Vagy azt üti aki épp a közelében van!

Az én nővéremet is azzal állították le hogy nyakon öntötték és hatásos is volt!

Bár én még nem próbáltam,de ha egyszer nagy hiszti lesz akkor én is kipróbálom!

2010. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Enyém is csapkodta magát egy időben.

Én ilyenkor látványosan elkezdtem valami mással foglalkozni. 1-2 hét alatt leszokott a hisztiről. Ilyenkor én még hozzá se szóltam, rá se néztem, még a szobából is kimentem...

De nem lesz baja, ne izgulj, tudják ők, meddig üthetik magukat :)

2010. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 11 hós és kb.1 hete kezdte csapkodni a saját fejét ha nem tetszik valami és persze sír közben mint akit minimum jól elvertek. Nagyon utálom, hogy ezt csinálja, olyan mint egy kis dilinyós. Én azt szoktam csinálni, hogy nyugodtan beszélek hozzá kérem, hogy ezt ne csinálja és közben finoman megfogom a kezét, hogy nem üsse magát. Remélem nem tart sokáig.
2010. jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Amúgy én gyerekkoromban levágtam magam a földre ha nem úgy volt valami. A szüleim közömbösen viselkedtek velem olyankor mintha mi se történt volna, aztán egyszer a nagymamám meglátta ezt a térdére tett és elverte a fenekemet. Utána állítólag soha többé nem csináltam. Csak annyi, hogy én ekkor 3-4 éves voltam.

2010. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mindenkinek. Egyelőre nem kell szerintem semmi drasztikus lépést tennem, mert ha nem figyelek oda, hipphopp abbahagyja. Gondolom, lesz azért ez még súlyosabb is, ha méginkább kinyílik a csipája. igazából csak az aggaszt, hogy ne tegyen kárt magában. de ezek szerint nem kell aggódnom. :)
2010. jan. 25. 09:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!