Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinál a ti babátok egy...

Mit csinál a ti babátok egy évesen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 13:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
15,00 vagyok.szerintem nem okosabb mint a tiétek,mert mint írtam is,sok mindent nem csinál,amit más babák kenik vágják.a szavakat mostanába kezbi összerakni,mondatokká.pl ada bejebe=apa gyere be.Ada hali=apa halló.és még jó párat,de még csak két szót kapcsol össze.talán ezeket kisebb mondatokat többet mondogatjuk neki,ő talán erre fogékonyabb.én azt vettem észre nála,hogy amik őt nagyon érdeklik azt egy két alkalom után csinálja,ilyen volt a mosakodás,és a fogmosás is.fürdetésnél,csak segíteni kell neki a vetkőzésénél,és a pelusát simán kidobja a kukába.viszont ha megveszek se ad puszit,és nem mondja az állatok nevét és hangját se.de mind ismeri.mert amikor beszélünk valamelyikről odamegy hozzá és elveszi.és még egyedül se megy,mint a tiétek,sőt amint látom,még odéb lesz mire többet megy majd egyedül,mert nagyon óvatos.szóval szerintem nem okosság kérdése,hanem egyszerűen más.tény,hogy sokat foglalkozunk vele,de más babával is.és mielött hazugsággal vádolnának,ugyan miért tenném.
2010. jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

14.02 es vagyok.

Akaratos,pl: rászolók,nem szabad ,elveszem a kezét, és még minimum 3szor megpróbálja.Próbálgatja hol vannak a határok...

2010. jan. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
14:02!És ilyenkor hogyan reagálsz?(a fiam is ilyen)
2010. jan. 25. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!