Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Allergiás a bébiételre?

Allergiás a bébiételre?

Figyelt kérdés
A kislányom 1 hét múlva lesz 4 hónapos. Adtam neki bébiételt és a szeme alatt bepirosodott és a homloka két oldalán is. Mitől lehet???? A sárgarépapürétől nem jött ki rajta, csak a barack és az alma-banántól.
2010. jan. 24. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért kezdted ilyen korán a hozzátáplálást? (ez csak egy sima kérdés, nem kötözködés:) )nálunk az étel miatt jött ki anno a szeme körül.
2010. jan. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
4 hónapos kortól már lehet neki adni. Sok ismerősöm adta már neki 3 és fél hónaposan is. Nagyanyáinkról nem is beszélve. Valamint babaszakácskönyvben olvastam, hogy ha nincs elég tej akkor 6 hetes kortól lehet adni gyümölcslevet, 3 hónapos kortól főzeléket. (Bodnár Péterné: Babakonyha)
2010. jan. 24. 12:48
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért mert már kevesebb a tejem és gondoltam már csak egy hét, így kipróbáltam. Meddig ne adjak neki bébiételt? A pirosodás amúgy egy fél órán belül el is múlt.
2010. jan. 24. 12:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem allergia. A lányomnak a szája körül jött ki kiütés a banános tejpéptől. Neki is elmúlt rövid időn belül.
2010. jan. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért bébiételt adsz először? Almát reszelj le és azt ad. Először a levét utánna a pépet is.
2010. jan. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Almalét már adtam neki, azt itta, de a pépet nem eszi meg.
2010. jan. 25. 07:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!