Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hetes babám alvás előtt furi...

4hetes babám alvás előtt furi hangokat ad ki, Normális ez?

Figyelt kérdés
Mielőtt álomba sznderül már zárt a szeme de még éber néha hörgős hangokat ad ki,néha olyan mintha gagyarászna,remélem ez normális..?Szokott ilyen lenni,pár napja vettem észre...de szopi közben is olyan ,hogy néha mintha beszélgetne..hangokat ad ki,de az nem olan furi..segítsetek mi lehet ez?Fejlődéssel jár együtt?
2008. aug. 11. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy tele az orrocskája és azért?

Nekem legalábbis akkor szokott hörögni. 3,5 hós baba anyukája

2008. aug. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia


nekem is 4 hetes kisfiam van, enyém is szokott ilyen hangokat kiadni...de tényleg nézd meg az orrocskáját,mi paraffinos olajba mártott fülpuclóval szoktuk kitörölni és utána könnyebben kap levegőt...(dokinő javasolta)

de a torokhang kiadása ilyenkor már természetes, a fejlődés velejárója(ezt meg olvastam)

2008. aug. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előző válaszoló vagyok,neked mennyit eszik a babócád most? a kisfiam hirtelen lesz éhes,mint aki hetek óta nem evett, és naon mohón eszik, 110-130ml-ket vág be egyszerre,és aggodom,nem-e sok neki
2008. aug. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetes a lányom és ő is hörög, nyekereg, csörög, zörög:)/ mondtam is neki, hogy olyan, mint a rossz ajtó, meg fogom olajozni:)/ szóval olyan idétlen hangokat ad ki elalvásnál, amikor nyújtózkodik és amikor ébredezik. Szerintem nincs ezzel semmi baj. A védőnő azt mondta, hogy ez nem baj.
2008. aug. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is a nyekergő ajtóhoz hasonlitanám
2008. aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!