Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktak fura hangokat kiadni...

Szoktak fura hangokat kiadni babátok alvás közben?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen fura hangra gondolsz? Az enyémet már láttam tapsolni álmában de egyébként külön szobában alszik ezért nem tudom. Nyöyzörögni meg felsírni szokott álmában azt hallom.
2010. márc. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen a fiam "kattog" a szájával. Mintha szopizna, csak nincs ott a cici.
2010. márc. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen ilyen nyöszörgések, meg álmában mint ha kacagna es kozben mosolyog :)
2010. márc. 25. 21:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én babám "heherészik", azaz amikor kifújja a levegőt, akkor ilyen hangot ad ki: he, hehe, hehehe... :D Nagyon édes, a doki szerint azért van, mert nem erősödött meg a gégezáró izom és porc, mivel nem egy üvöltős baba. Most már (9 hós) nem annyira jellemző, de még most is előfordul. :)

2010. márc. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam is nevetgél,de sokszor nyűszőrög is.Ilyenkor mindig meg simogatom,mert biztos rosszat álmodik.

2010. márc. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia! kisfiam (17 hó) néha nevet, néha pedig neveket mond (apa, anya, tata).
2010. márc. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az én kisfiam, nagyon ijesztő néha, mert úgy csinál, mint aki éjszaka elfelejt levegőt venni, és utána eszébe jut és akkor egy nagyot szív. Szinte sípol. Családi vonás, én is és apósom is csinálja.
2010. márc. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!