Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj lehet a hallásával akkor...

Baj lehet a hallásával akkor is ha egyfolytában gagyarászik, játszik a hangjával?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy nem mindig figyel a hangokra. Csörgetem valamelyik játékát az oldalánál és egyszerűen nem figyel rá, mintha nem hallaná. Néha viszont megilyed valami hirtelen hangtól. Amúgy elég sokat gagyarászik, "dumál". Lehet probléma a hallásával, vagy csak egyszerűen nem mindig érdeklik a hangok? Hogyan tudnám pontosan leelenőrizni, hogy hall-e rendesen vagy sem?
2010. jan. 24. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
van, hogy az enyém is annyira játszik, hogy meg se hallja, hogy szólítom a nevén. Tapsolj a háta mögött, ha odanéz, hallja.
2010. jan. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem érdekli.Te sem figyelsz minden hangra fel.A tapsolás jó ötlet.
2010. jan. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem erdekli mindig az a jatek. Te sem mindig figyelsz oda ha valaki mond neked valamit de attol meg hallod. A tapsra se mindig muszaly odafigyeljen mert az sem mindig erdekli de azt irtad, hogy a hirtelen zajtol megijed akkor szerintem nincs baj. Az en lanyom a tapsra se mindig reagalt mert mar megszokta de attol meg jo a hallasa mert 1 eves es mond egy par szot es sokat beszel az o nyelven. Szoval ha mar megijedt, megijed a hirtelen hangtol nincs baj nyugi.
2010. jan. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ijesztgetni,csak a következő dolgot én is csak úgy tudtam meg,h egy ismerősöm kisgyerekénél fordult elő:bizonyos hangtartományban nem hall.Ő pl a mélyebb hangokat nem hallja,hallókészülékre van szüksége.
2010. jan. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!