Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor és hogyan érdemes...

Mikor és hogyan érdemes leszoktatni a babát az éjszakai evésről?

Figyelt kérdés
10 hónapos baba éjszaka még kétszer eszik tápszert mennyi idős korában kellene ezt elhagynia?
2010. jan. 24. 07:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez teljesen baba függő. A fiam 3 hetes kora óta végig alussza az éjszak, előtte 2x kelt enni. Barátnőm fia 19 hós, de még mindig kel 1x enni.

Szerintem próbáljátok ki valamelyik jó éjt tejpépet. Állítólag nagyon jó, telít és nem lesz éhes a baba.

Azzal is tudod segíteni, hogy amikor felébred nem csapsz zajt, nem kapcsolod fel a lámpát, esetleg egy kis éjjeli fényt, hogy azért láss valamit. Így könnyebben megszokja, hogy éjszaka van és ilyenkor aludni kell.

2010. jan. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta hogy 1 max. 1,5 éves koráig. Az én fiam egy éves múlt és sajnos még mindig felkel szopizni éjszaka! Most gyűjtök erőt hozzá hogy leszoktassam.
2010. jan. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!