Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák! Volt ilyesmi...

Fiús anyukák! Volt ilyesmi "kukiprobléma" nálatok?

Figyelt kérdés

Kisfiam 18 hónapos,a kukiján alul,a fityma bőrén van egy apró fehér, pattanás-szerű hólyag(?)

Voltunk több orvosnál:

1.:seborrhea-Tetran kenőcsöt ajánlott-nem vált be

2.:nem tudta mi ez,talán faggyúmirigy gyulladás

3.:kizárt,hogy faggyúmirigy gyulladás,mivel ilyen kicsiknál nem működnek még ezek a mirigyek

Totál tanácstalan vagyok:(


2010. jan. 23. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem HPV?

[link]

2010. jan. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk már 8 hónaposan előfordult ilyen, én addig piszkáltam, amíg ki nem jött.

Nem tudom mi volt az, de olyan kemény volt mint a kő.

Utána kamillával mosogattam, de egy picit így is fájt a fiamnak.

2010. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, nekünk akkor még nem jött fel teljesen a bőr, és alatta volt ez a sok kis kemény fehérség.
2010. jan. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szia! pont ezt kérdeztük a dokitól, és az előttem szólónak van igaza. nem jött fel teljesen a bőr, és nem tud ürülni a váladék. azt mondta, ez természetes, nem baj, elmúlik.
2010. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Teljesen felhúzható a bőr a kukiján, alatta semmi fehér nincs.Ez a fityma bőrén kívül van...

HPV?????Az szexuális úton terjed, nem hinném, hogy az lenne.

Ha van még ötlet/tapasztalat nagyon szívesen fogadnám.

2010. jan. 24. 17:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is pont 18 hós és az ő fütyijén is van egy ilyen fehér kemény hólyag.Én eddig nem aggódtam, mert még ott nem jön fel teljesen a bőr és úgy gondoltam, hogy nem tud kiürülni a váladék és az halmozódott oda.A párom is azt mondta, hogy ez nem gáz.Természetesen, ha nem múlik el kikérem a doki tanácsát is.
2010. jan. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!