Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Védőnő mondta, hogy lehet,...

Védőnő mondta, hogy lehet, hogy majd dokinéni elküld minket vérvételre. Most leszünk 1 évesek. A vasra kíváncsi. Ugye nem éhgyomorra kell mennünk? Még szopizik.

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsi a súlya, azért küldenek vérvételre? Vagy minden babát elküldenek 1 évesen? (lányom most lesz majd 1 éves). Szerintem éhgyomorra kell menni..
2010. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
MInden babát, kötelező. Hogy magyarázzam meg neki, hogy nincs cici, ráadásul éjszaka is még cicizik.Remélem nem így van.
2010. jan. 23. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Minket nem küldtek el vérvételre. Nem kötelező a vérvétel egy évesen. Már elég nagy egy évesen, hogy egy reggelt ne bírjon ki tejcsi nélkül. Adj neki vizet és vigyél valami harapni valót, hogy röktön a vérvétel után megtudjon enni valamit.Valamit amit szeret akár egy üveges bébiétel, kifli.
2010. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, a mi városunkban sem küldenek.
2010. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyerekgyógyászatban nincs olyan, hogy éhgyomor. Ezt nekem a vérvételes mondta, amikor mondtam, hogy szopott reggel.
2010. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, és mi egyébként sürgősséggel mentünk egy vese-gyanú miatt, de nem volt gond (nagyon sűrűt és kb 10 cseppnyit pisilt), már bilizett. Amúgy 3 gyerekem van, de kötelező vérvételről nem hallottam még. Pedig a legnagyobb fiam vashiányos nagyon, igaz, ezt nem a véréből tudjuk, hanem a szeme alatti karikákból és a sápadtságból.
2010. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a vasra kiváncsi,ehet nyugodtan.Ha cukrot vizsgálnának akkor nem,de az sem mindig.Ápoló
2010. jan. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ÉN i vitte m1 évesen, mert keveset hízott. A dokinéni mondta, hogy nyugodtan szoptassam meg, és akár reggelizhet is.
2010. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!